Mierzenie czasu spędzonego przy komputerze !

Problemy ze wszelkiej maści programami. Rekomendacje softu.

Mierzenie czasu spędzonego przy komputerze !

Postautor: Tom3K » 06 lis 2004, 15:44

Czy zna ktoś programik, który by własnie podał, ile czasu spędziłem przy komputerze :?: Chodzi o czas spędzony np. konkretnego dnia, przez miesiąc itp.
< P.S. > Nie chodzi mi o czas pracy systemu :!:

.Pozdrawiam.

Tom3K
Junior Member

Postautor: konrad » 06 lis 2004, 16:10

Darmowy? Filtry rodzinne często oferują taką usługę, ale nie są zwykle darmowe. Softu przenzaczonego tylko do tego osobiście nie znam.
Pozdrawiam

Przeczytaj
-------------
Zostań e-Polakiem!
-------------
http://www.hattrick.org - najlepszy manager piłkarski w sieci. Teraz również po polsku
konrad
Administrator

Re: Mierzenie czasu spędzonego przy komputerze !

Postautor: vacu » 06 lis 2004, 16:18

Znam jeden darmowy - Windows Uptime.

Obrazek
Awatar użytkownika
vacu
Junior Member

Postautor: konrad » 06 lis 2004, 16:27

ale on właśnie mierzy czas pracy systemu...? a Tom3k napisał, że nie o to mu chodzi ;)
pozdrawiam

Przeczytaj
-------------
Zostań e-Polakiem!
-------------
http://www.hattrick.org - najlepszy manager piłkarski w sieci. Teraz również po polsku
konrad
Administrator

Postautor: vacu » 06 lis 2004, 17:06

[quote="konrad"]ale on właśnie mierzy czas pracy systemu...? a Tom3k napisał, że nie o to mu chodzi ] :oops: Nie doczytałem... Ale w takim razie nie rozumiem :? Przecież jak pracujesz przy kompie to cały czas system działa więc te czasy są równe chyba, że jest więcej niż jedne system...

Obrazek
Awatar użytkownika
vacu
Junior Member

Postautor: Tom3K » 06 lis 2004, 17:44

Chodzi mi o to, żeby program mierzył ile czasu miałem włączony komputer np. 5 listopada. Chce, żeby ten program "dodawał" czas jaki spędziłem przede kompem wybranego dnia.

Obrazek
Tom3K
Junior Member

Postautor: vacu » 06 lis 2004, 17:55

Tom3K pisze:Chodzi mi o to, żeby program mierzył ile czasu miałem włączony komputer np. 5 listopada. Chce, żeby ten program "dodawał" czas jaki spędziłem przede kompem wybranego dnia.
No to jeśli cały czas korzystasz z Win-a to Windows Uptime Ci to przecież wyświetli. Nawet jak masz np. dwa Windowsy to da się tam zmienić ustawienia tak, aby zapis z obu win-ów ładował do jednego pliku. Problem jest jak masz Linuxa lub w jakimś celu odpalasz kompa w trybie MS-DOS - wtedy faktycznie Ci tego czasu nie zaliczy. Ale jeśli nie to przecież czas pracy systemu jest równy czasowi Twojej pracy :?

pees:chyba, że np. ściągasz pliki w nocy albo np. jesz obiad i nie chcesz, żeby w tym czasie program zliczał tofaktycznie WU Ci nie pomoże :?

Obrazek
Awatar użytkownika
vacu
Junior Member

Postautor: Tom3K » 06 lis 2004, 18:13

vacu WU liczy czas od momentu włączenia systemu do wyłączenia. Mi chodzi o programik, który by po wyłączeniu i ponownym włączeniu kompa naliczał czas dalej. Nie od 00:00, tylko od momentu, w którym wyłączyłem poprzedno komputer.

Przykład ;)
wyłączam kompa po 2 h. (2:00). włączam go jeszcze raz, a program dolicza do czasu 2:00 h kolejne minuty ...

Jeżeli za bardzo zawlie napisałem to nie wiem :?

Podrawiam ;)

Tom3K
Junior Member

Postautor: vacu » 06 lis 2004, 18:46

No już wiem o co Ci chodzi :wink: coś ciężko dziś myślę. To jak nie znajdziesz nic innego to masz tu taki zestawik:

Windows Uptime 1.6 + Stats4Up lub działajaca paczka.

Nie jest to może idealne rozwiązanie [2 programy :? ] ale przynajmniej spełnia twoje oczekiwania [Stat4Up robi dzienne/tygodniowe statystyki na podstawie pliku dziennika WU].

Obrazek
Awatar użytkownika
vacu
Junior Member

Postautor: Tom3K » 06 lis 2004, 19:07

No i o to chodziło :mrgreen: THX.

Jakby ktoś miał inne pomysły to sie nie obrażę jak poda ;)

Obrazek
Tom3K
Junior Member

Następna

Wróć do Software