Problem - zawiecha

Problemy ze wszelkiej maści programami. Rekomendacje softu.

Problem - zawiecha

Postautor: chudyy1991 » 23 lut 2014, 12:16

Witam. Nie wiem czy dobrze zamieściłem temat gdyż jestem nowy, jeżeli jest on w złym miejscu to z góry przepraszam i proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu. Mój problem polega na tym że komputer działa normalnie np. gram przeglądam neta czy co kolwiek innego i nagle dzieje się coś takiego ze mogę normalnie ruszać kursorem myszy ale nie mogę nic kliknąć. Po pewnym czasie znalazłem rozwiązanie otóż wciskam ctrl+alt+delete później dwa razy na menedżer zadań i wszystko wraca do normy natomiast jest to uciążliwe i strasznie irytujące. Od razu mogę też wyeliminować wszelkiego rodzaju wirusy czy błędy systemu z racji tego ze miałem kilka systemów między innymi Windows 7/8 a aktualnie 8.1. Myszka też raczej nie ma nic do rzeczy z racji tego ze sprawdzałem 3 i zawsze to samo. Czy ma ktoś jakieś pomysły co może być tego przyczyną ? Z góry dziękuję za pomoc :)

Krótka specyfikacja komputera :
Płyta główna - Gigabyte S-Series GA-MA69VM-S2
Procesor - AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core processor 5400+
karta graficzna - NVIDIA GeForce 9800 GT

No z takich ważniejszych to chyba tyle.... Jeszcze RAM - 4gb Patriot podajrze..

Z góry dziękuję za pomoc :0

chudyy1991
Junior Member

Re: Problem - zawiecha

Postautor: corwyner » 07 mar 2014, 15:33

może masz jakieś problemy z pamięcią RAM. sprawdź w trakcie tego jak wygląda jej zużycie. jeśli tam będą jakieś błędy wymień kość lub dokup inną. wydaje mi się, że np. GOODRAM DDR3 PLAY powinien pasować do tego co masz.

Awatar użytkownika
corwyner
Junior Member

Re: Problem - zawiecha

Postautor: hsurim » 31 mar 2014, 21:27

Jaka temperatura procesora - sprawdź ?

Awatar użytkownika
hsurim
Junior Member

Wróć do Software