Problem z wbudowanym mikrofonem WIn7

Problemy ze wszelkiej maści programami. Rekomendacje softu.

Problem z wbudowanym mikrofonem WIn7

Postautor: Kubiks » 16 lip 2013, 18:23

Nie wiem, czy jest to odpowiedni dział, ale mam następujący problem i już nie wiem, co robić. Miałem Vistę, po formacie mam Win 7, dodam może, że mowa o laptopie. Na stronie Toshiby nie było sterowników do mojego modelu laptopa do kamerki i mikrofonu. Do kamerki zainstalowałem dla Visty i działa, dla mikrofonu nie było już tak łatwo. Więc poszukałem sterowników w internecie, nawet do całej karty dźwiękowej, jednak mimo instalacji najnowszych sterowników mikrofon wbudowany nie działa. Cały czas widnieje opis, że jest aktualnie offline. Włączanie i wyłączanie nic nie daje, ustawienie go jako domyślnego też nie. Wiecie, co może być ewentualną przyczyną i jak temu zaradzić? Nie chciałbym wracać do Visty...

Odzież używana winforum.pl/ Sprawdź!
Ostrzeżenie 3/3. Powód: kryptoreklama. Żegnamy na stałe bez żalu... Moderator

Ostatnio zmieniony 06 lis 2013, 19:50 przez Kubiks, łącznie zmieniany 1 raz
Kubiks
Junior Member

Re: Problem z wbudowanym mikrofonem WIn7

Postautor: Pasiut » 17 lip 2013, 21:01

Mi to wygląda na jakąś usterkę techniczną i nie wydaje mi się zeby problemem był system może oddaj gdzieś do serwisu niech to sprawdzą a jak nie zawsze możesz korzystać z zewnętrznego mica np przy słuchawkach.

Bardzo ciekawa strona, zobacz http://www.winforum.pl/ warto !!
Ostrzeżenie 3/3. Powód: niedozwolona reklama. ŻEGNAMY! Moderator

Ostatnio zmieniony 15 wrz 2013, 15:49 przez Pasiut, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Pasiut
Junior Member

Wróć do Software