Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zachowanie numeru telefonu - numer dezaktywowany jest utracony

#1
Dostałem esemesa

Cytat:Informujemy, ze w dniu 2022-05-30 numer, ktorego uzywasz zostanie dezaktywowany. Aby zachowac numer doladuj konto i badz w kontakcie z bliskimi. Mozesz sie szybko doladowac na stronie www.doladuj.plus.pl

Numer mam w Plusie w taryfie "JA + NA KARTE I" i czy mogą usunąć numer? Teraz jest tak że mogę tylko odbierać połączenia dlatego że mam 0 na koncie ale czy po dacie 2022-05-30 nawet samo odbieranie telefonów stanie się niemożliwe? Interesuje mnie głownie żeby była możliwość odbierania połączeń. Czy gdyby dezaktywowali numer telefonu to czy wtedy posiadanie takiego samego numeru telefonu byłoby niemożliwe i jak by jakiś kuzyn chciał zadzwonić albo znajomy to już by szlag trafił i by trzeba było wszystkim po kolei nowy numer rozdawać i jaki okres ważności miałby nowy numer ale jednak ten numer chciałbym zachować.
Cze bez doładowania tego numery straci się po tej dacie 2022-05-30 możliwość nawet odbierania połączeń i esemesów?
#2
Numer dezaktywowany to numer stracony. Powinni zamiast dezaktywowany napisać "stracony" albo "numer wygaśnie". Po dezakywowaniu nie ma oficjalnej drogi do odzyskania numeru, nieoficjalnie nieraz da się odzyskać, trzeba próbować w salonie firmowym Plusa należącym do Polkomtel.
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Facebook - wyszukiwanie profili według numeru telefonu vpnuser 1 82 01.02.2024 10:21
Ostatni post: wfm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości