Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Windows XP Po instalacji gry pojawił się na komputerze drugi administrator nie ma zamykania

#1
Witam.
Przejdę od razu do sedna.
Nigdy nie robiłem na komputerze 2 kont, od kiedy pamiętam mam wspólnie z rodzina jedno, wspólne konta, z którego korzystają wszyscy. Tak więc z tego konta korzystała także moja 7-letnia siostra, która nieumyślnie ściągnęła jakiś program "Jimjam games", który, wg tłumaczeń siostry miał mieć w sobie dużo gier (byłem w szkole, wiec nie wiem o co dokładnie z tym chodziło). No ale po chwili musiała iść z mamą na miasto, więc mama przyszła wyłączyć komputer. Ku jej zdziwieniu, nagle wsiąkła gdzieś ikonka ze menu Start "Wyłącz Komputer", a wygląda to mniej więcej tak:

No to mama kliknęła Wyloguj, bo przecież w menu wyboru użytkownika też jest "Wyłącz komputer", okazało się że jest to jedyny sposób, dzieki ktoremu mozna wylaczyc komputer (ostatecznie można też odłączyć zasilanie, przytrzymać dłuższą chwilę przycisku Power na "puszce" komputera etc.) Ekran wyboru użytkownika wygląda tak:

Żadnego innego użytkownika nie widać. Nie wiem czy istnieje taka możliwość, ale może jakoś ukrył swoją obecność.
Nie wiem co to może być, czy coś sie w systemie wysypało, czy ktoś się włamał i dał sobie prawa Administratora, a mnie zdegradował.
Proszę o jak najszybszą pomoc.
#2
Odinstaluj ten " jakiś program "Jimjam games" " i wówczas zobacz co się będzie dziać.
A najlepiej od razu użyj przywracania systemu - z data sprzed instalacji "tego czegoś" - może pomoże.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości