Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Windows XP Moje problemy z Jawą w Windows

#1
Witam!

Mam kilka problemów i na forum nie znalazłem wyczerpujących odpowiedzi, więc zapytam w tym topicu o wszystko, z czym mam problem w nadziei, że ktoś mi pomoże. Smile DOdam, że używam od kilku dni WinXP Pro.1. Gdy otwieram stronę, która zawiera aplikacje Java, to system mi pokazuje okienko, abym pobrał ową Javę, ale po kliknięciu na link przechodzę na stronę, na której nie mogę znaleźć pozycji, która by odpowiadała instalatorowi Javy. Jednym słowem - skąd mogę ściągnąć Javę do WinXP Pro? Cry Zaistalowałem Ie 6.0 SP1, ale dalej Javy nie ma  Sad . Pomocy!!!

[wątek podzielony automatycznie]
#2
ad1. Element ukryty. Rejestracja zajmie tylko minutę!

Jeśli masz Javę Sun'a i tak Ci się dzieje a masz SP1 to w "Dodaj/Usuń programy" na zakładce "Określ dotęp..." ustaw Javę M$ jako domyślną.
#3
rozbij ten post na 3 części i powrzucaj do odpowiednich działów gdyż każdy problem to oosobna bajka i nie ma co ich łączyć

część z nich niewiele ma nawet wspólnego z xp

mi się np. nie chce odpowiadać na te problemy jak są tak razem i w sumie nie wiadomo o co chodzi

[łączenie prpblemów i nazwanie tematu "problemy" to ogólnie zawsze jest źle i nie nalezy tak robić]

ps.
od czego zacząć wizyty na forach: Element ukryty. Rejestracja zajmie tylko minutę!
#4
I jeszcze jedno odnośnie Javy - zastanów się nad Operą, którą możesz pobrać już razem z Javą (coś ok. 14 mb). Olbrzymia liczba ludzi, którzy ją zainstalowali teraz nie wyobraża sobie nawet powrotu do IE. I nie bój się, że będziesz miał problemy z nawigacją - jest dużo prostsza a przy tym skuteczniejsza niż w IE. I jeszcze jedno - Opera jest "skórowalna", tak że możesz jej nadać wygląd jaki Ci pasuje - nawet może wyglądać identycznie jak IE.
Link na polskie forum Opery masz w moim podpisie.
Powodzenia
#5
Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Javę Suna już dograłem, a za programem do wypalania płyt się rozglądam. Co do przerzucenia się mna Operę to rozważę tę opcję, bo z IE to nie pierwszy problem Huh . Przepraszam, że tak wszystko w jednym topicu, następnym razem umieszczę oddzielnie, jeśli będę miał kilka pytań.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości