Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Windows 7 System nie mógł znaleźć opcji środowiska, która została wprowadzona

#1
Witam, dostałem do pilnej naprawy komputer. Komputer startuje bardzo wolno, ale działa. Przy próbie wykonania programu jako administrator pojawia się taki błąd: System nie mógł znaleźć opcji środowiska, która została wprowadzona.

Z pewnych powodów nie można zrobić formata, dane na dysku C muszą zostać nie naruszone. Jak naprawić takiego Windowsa i co może być przyczyną tego błędu?

Windows 7 Home Premium
#2
Wirusów nie ma? Podejrzewam jakieś mocne uszkodzenie systemu lub syf. Sprawdź integralność systemu sfc, jeśli są błędy w obrazie to dism restorehealth. Tutaj Element ukryty. Rejestracja zajmie tylko minutę! z instrukcją wykonania tych komend i co która robi.

Prościej przeinstalować system niż męczyć się z dismem, parę razy trafiłem na taki komputer, na którym nie udało się całkowicie przywrócić obrazu dismem i pliki systemowe pozostawały zepsute, komputer jako tak działał. Pomagał dopiero upgrade do wyższej wersji Windows (z 8 do 8.1 albo 10 albo z win10 do 11) wtedy obraz systemowy jest cały nowy.

Ta aplikacja Element ukryty. Rejestracja zajmie tylko minutę! jest bezpieczna, można nią naprawiać obraz Windows.
Większość ludzi tak naprawdę nie chce prawdy. Pragną jedynie ciągłego upewniania się, że to, w co wierzą, jest prawdą. Madaleine Albright
#3
Raport z pola bitwy. sfc /scannow staje na 30%. dism /restorehealth zgłasza błąd 87, miałem go już wcześniej ciężki do zwalczenia. No to chciałem zrobić "Upgrade" do tej samej wersji windows z obrazu ISO na DVD - tak zwane in place upgrade. Nie da się, komputer pisze, że jakichś tam testów instalacja nie przeszła i nie można go zupgrejdować. Ręce opadają. Na komputerze jest program do obsługi pewnego urządzenia pisany indywidualnie, dawno porzucony, a maszyna działa. Nikt nie zgodzi się na instalację od zera systemu. Co robić?

SFCFix zgłasza 87 błędów, których nie może naprawć automatycznie. Dotyczą one głównie jednej gałęzi rejestru.
#4
Masz zaległe aktualizacje w Windows Update? dism nie zadziała, jeśli wiszą aktualizacje. Punkty przywracania jakieś masz? Przywróć do najstarszego i wtedy spróbuj, tylko oczywiście najpierw pełna kopia systemu Element ukryty. Rejestracja zajmie tylko minutę!
Większość ludzi tak naprawdę nie chce prawdy. Pragną jedynie ciągłego upewniania się, że to, w co wierzą, jest prawdą. Madaleine Albright
#5
Witam, chciałem się pochwalić. Aktualizacja ruszyła i za kilka godzin będę miał czyściutkie jądro systemu z sfc /scannow, który dochodzi do końca. Smile Smile UAKTUALNIENIE MOŻE POTRWAĆ KILKA GODZIN.
Windows XP upgrade w miejscu.jpg   

Dziękuję bardzo za pomoc. Zgodnie z rozmową na PW, wszystkie problemy, które napotkałem opiszę na forum.

Podsumowanie. Używanie SFCFix, mocne kombinejszon z naprawą dism powoduje te problemy z nie możliwością "upgrade w miejscu" czyli in palce upgrade.

Pomogło cofnięcie do najstarszego punktu przywracania, włamanie się do komputera (bo hasła były inne gdy ten punkt przywracania się zrobił), wtedy aktualizacja przy pomocy obrazu iso z dysku USB ruszyła.
Jeszcze raz dzięki.
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Windows XP Laptop startuje 10 minut Jak znaleźć intruza... wolne uruchamianie ptr 8 523 17.08.2007 20:11
Ostatni post: Bitterman
  Windows XP Przy starcie komputera mam błąd rundll nie można znaleźć określonego modułu dll Anonymous 18 564 01.09.2004 12:04
Ostatni post: zgred

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości