Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Windows 11 Samsung ML-2251N sterownik do Windows 11 z obsługą druku sieciowego

#1
Poszukuję sterownika do drukarki laserowej Samsung ML-2251N do najnowszych Windows 11. Drukarka ma obsługę sieci, ale może też od biedy drukować po USB. Ktoś coś pomoże? Dzięki.
Większość ludzi tak naprawdę nie chce prawdy. Pragną jedynie ciągłego upewniania się, że to, w co wierzą, jest prawdą. Madaleine Albright
#2
Samsung to teraz HP. Trzeba szukać na stronie HP. Nie znalazłem nic do tego modelu, widać drukarka jest za stara Sad HP nie robi dla niej już sterowników.

Jednak coś jest:
Instrukcja obsługi: Element ukryty. Rejestracja zajmie tylko minutę!

Sterownik do pobrania na tej stronie. To powinno pobrać właściwy sterownik
Element ukryty. Rejestracja zajmie tylko minutę!.
#3
Easy Print Manager nie wykrywa sterownika do tej drukarki. Wyświetla tylko "nie znaleziono drukarek" a drukarka podłączona port USB aktywny.
Dziękuję za PW.
Większość ludzi tak naprawdę nie chce prawdy. Pragną jedynie ciągłego upewniania się, że to, w co wierzą, jest prawdą. Madaleine Albright
#4
Ok, wklejam z PW rozwiązanie, które otrzymaliśmy od jednego z użytkowników forum (Digmar). Do tej drukarki dla Windows 11 pasuje sterownik Samsung Uniwersal Driver do pobrania ze strony HP. Jest to sterownik do drukarki następcy modelowego tej drukarki tj.  SamsungElement ukryty. Rejestracja zajmie tylko minutę!

Wykrywa prawidłowo drukarkę Samsung ML-2251N i instaluje sterownik oraz centrum druku, drukarka jest wykrywana bezpośrednio jako ML-2251, zarówno przez USB, jak i przez sieć. Dzięki za pomoc.

Sterowników do drukarek Samsung należy szukać na stronie HP. Samsung sprzedał HP cały biznes drukarkowy kilka lat temu.
Zamykam thread.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości