Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podobne serwisy do Youtube do autogenerowania napisów

#1
Czy istnieją podobne serwisy do Youtube do autogenerowania napisów do przesłanych filmów? Gdy pobiorę jakieś filmy ze strony Rumble i je wyślę na stronę YouTube żeby strona YouTube automatycznie wygenerowała napisy to automatycznie usuwają filmy z powodu kontrowersyjnych treści i nawet wtedy gdy taki film jest wysłany prywatnie żebym tylko ja go mógł obejrzeć. Po to chcę wygenerować napisy żebym potem mógł sobie pobrać wygenerowany plik z napisami i go przetłumaczył poprzez stronę https://downsub.com.
Czy strona Rumble albo Facebook albo jakąś inna ma opcję autogenerowania napisów do filmów i żeby można było wysyłać filmy na dowolny kontrowersyjny temat?
Istnieje dużo stron stworzonych specjalnie do transkrypcji filmów i samych nagrań audio ale za darmo jest tylko kilka minut. Gdy film trwa kilka godzin to trzeba by go było dzielić na wiele kawałków kilkuminutowych i tworzyć dla każdego kawałka filmu darmowe konto na stronie do autogenerowania filmów ale z tym jest na dużo roboty.

Jak mona pobrać napisy ze strony Rumble https://rumble.com/v1hur41-the-real-bill.html do pliku z napisami? Można ten film pobrać i wysłać na jakąś stronę do generowania napisów i potem przetłumaczyć translatorem na język Polski ale translator może tłumaczyć z błędami. Napisy do tego filmu już są w języku polskim. Dlatego chcę mieć napisy w oddzielnym pliku żeby mi je czytał syntezator mowy zamiast samemu czytać napisy.
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Windows 7 Programy podobne do MARXIOR TIMER, działa jak BOT -klika zaznacza, wciska klawisze... kamilosnh 0 324 07.12.2010 14:15
Ostatni post: kamilosnh
  Program do usuwania napisów i innych nieruchomych elementów z wygaszaczy ekranu zx 1 295 25.04.2004 10:47
Ostatni post: netvalker

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości