Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pobieranie samego audio

#1
Czy jest możliwość pobierania samych nagrań audio bez potrzeby pobierania wideo? Gdy się ma limitowany mobilny transfer przepływu danych przez internet i przekroczy ileś tam GB to prędkość internetu zwalnia że przez kilka minut się jakakolwiek strona otwiera. Popularne programy jak 4K Video Downloader albo ByClick pobierają nagrania mp3 z popularnych serwisów jak YouTube albo Rumble (ByClick akurat na Rumble nie działa) i są gotowe pliki mp3 ale te programy działają w ten sposób że najpierw muszą pobrać nagrania w postaci filmu (i to marnuje transfer) i dopiero potem automatycznie je konwerterują na format który się ustawi jako docelowy. Na stronie https://www.savethevideo.com jest opcja konwerterowania przed pobraniem na format mp3 ale ta opcja jest popsuta. Strona https://dirpy.com/studio ma opcje konwerterowania materiału wideo na format mp3 przed pobraniem ale w darmowym trybie darmowym da się pobrać filmy tylko do 20 minut czasu trwania, jedynie linki ze strony https://dlive.tv można pobierać bez limitu.
Czy możliwe jest pobranie tylko drugiej połowy filmu bez marnowania transferu na pierwszą połowę gdy się pierwszą połowę już wcześniej widziało w telewizji?
Najwygodniejsze są takie programy żeby od razu po skopiowaniu linka do systemowego schowka od razu pobierał nagrania zamiast każdy link osobno wklejać do programu (jak ByClick) albo przynajmniej miał możliwość wklejania listy linków.
Dokładnie sprawdzałem program ByClick i w rzeczywistości (w przeciwieństwie do innych programów) ma możliwość od razu pobierania nagrań mp3 bez wideo ale wiele stron jak Rumble nie obsługuje i sporo nagrań z YouTube pobiera z prędkością poniżej 50 kb/s gdy inne nagrania pobiera kilkadziesiąt razy szybciej czyli normalnie.
Dlaczego gdy się pobierze nagrania mp3 z YouTube programem ByClick to w ikonach nagrań mp3 są widoczne miniatury takie same jak na YouTube ale gdy się te nagrania mp3 pobierze za pomocą innego programu to w tych nagraniach mp3 nie ma miniatur?
#2
Używaj downloaderów online. Można pobierać samo wideo jak i samo audio tylko wtedy, gdy serwer oferuje takie streamy.

Na dzisiaj ten Element ukryty. Rejestracja zajmie tylko minutę! oferuje pobieranie samego audio i samego video. Działa na 100% tylko trzeba próbować które przyciski z dwóch kliknąć. W ten sposób otwierają się okienka ze spamem i twórca downloadera zarabia, więc nie ma się co zrażać.

A jak przestanie działać to szukamy innego downloadera i tak w kółko...
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pobieranie filmów z https://www.cda.pl i innych serwisów streamingowych znanyab 0 56 20.05.2024 00:48
Ostatni post: znanyab
  Pobieranie filmów według dat wrzucenia do internetu znanyab 0 22 20.05.2024 00:09
Ostatni post: znanyab
  Masowe (wsadowe) pobieranie wszystkich bibliotek cab z Windows Catalog nntsyst 0 51 16.04.2024 13:45
Ostatni post: nntsyst
  Pobieranie filmów z serwisu Rumble jestzad 2 357 16.04.2023 10:18
Ostatni post: Kingg
  Windows XP Jaki menadzer pobierania plikow - kilka połączeń dla tego samego pliku Luk 10 342 23.12.2003 18:13
Ostatni post: Luk

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości