Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Odtwarzacze multimedialne dla Androida

#1
Czy istnieją jakieś ciekawe odtwarzacze multimedialne dla Androida do odtwarzania audio i druga grupa odtwarzaczy do odtwarzania wideo? Zwykłe wbudowane odtwarzacze multimedialne w Androidzie albo doinstalowany VLC Media Player mają problemy z tworzeniem playlisty listy odtwarzania że dodają albo całe foldery albo pojedynczo po kolei i jakbym chciał zaznaczyć pół folderu to tak się nie da tylko jedynie w Androidowym TotalCommanderze że się zaznacza i te zaznaczone dodaje ale Androidowy TotalCommander odtwarza jedynie formaty dźwiękowe (szukam też odtwarzacza z dobrą obsługą listy odtwarzania dla formatów wideo) i nie da się dowolnie modyfikować listy odtwarzania tylko jest opcja żeby dany utwór z listy odtwarzania przenieść albo na koniec listy albo na początek listy i w każdym odtwarzaczu do plików dźwiękowych i wideo brakowało opcji znanych z Windowsowych odtwarzaczy multimedialnych „Idź do” żeby wpisać w którą godzinę i minutę ma zacząć się odtwarzanie.
Używam starego telefonu LG-E610 jedynie jako odtwarzacza odtwarzacza multimediów i czy da się go tak ustawić żeby pracował jak najdłużej na baterii bez zbędnych funkcji co zabierają prąd z baterii? Ustawiłem tryb samolotowy żeby przestał wykrywać sygnały sieciowe.

LG-E610
Wersja systemu Android: 4.1.2
Wersja pasma podstawowego: MSM7225A-1-AA
Wersja jądra: 3.4.0
Numer kompilacji: JZO54K
Wer. oprogramowania: E61020g-260-02

Gdy po godzinie czasu albo więcej gdy telefon jest w stanie czuwania uruchamia się dowolną aplikację to wtedy reaguje z dużym opóźnieniem i uruchamia się zawieszona i dopiero jak się zrestartuje telefon to płynnie aplikacje działają i nastawianie alarmu w telefonie na kilka godzin do przodu jest bezużyteczne dlatego że aplikacja alarmowa wbudowana w Androida albo jakakolwiek inna się uruchomi ale zawieszona i nie będzie alarmować to tylko wtedy jest sens alarmu gdy się alarm ustawi tylko kilka minut do przodu ale po godzinie albo więcej każda aplikacja uruchomi się z opóźnieniem i jako zawieszona. Przywracałem Androida do ustawień fabrycznych ale nadal jest to samo. Czy jest jakaś lepsza stabilniejsza wersja Androida do tego telefonu. Oryginalnie był do tego telefonu wgrany jakaś jeszcze starsza wersja Androida ale działała jeszcze gorzej od tej wersji wgranej obecnie i tą wersje znalazłem gdzieś w Google jako najnowszą ale nie jestem pewien czy to najlepsza wersja do tego telefonu.
#2
Zabytkowy Android 4 - od lat nie wspierany przez Google. Zabytek, jego miejsce jest we wczesnych telefoniach. Znajdź coś z Androidem minimum ver. 8 taka moja rada.
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sound Booster dla Androida dajew 0 142 16.12.2022 17:10
Ostatni post: dajew
  Linux Ubuntu zamiast Androida na telefonie lub tablecie fetys 0 145 29.08.2022 10:14
Ostatni post: fetys
  Ciekawe programy dla Androida INeedTosek 1 149 02.07.2022 19:01
Ostatni post: Spartan

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości