Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Masowe (wsadowe) pobieranie wszystkich bibliotek cab z Windows Catalog

#1
Jak można masowo (wsadowo) pobrać wszystkie biblioteki sterowników cab z Windows Catalog z wyników wyszukiwania na przykład do karty graficznej NVIDIA GeForce 9400 GT
Element ukryty. Rejestracja zajmie tylko minutę!


Tam jest przycisk następne i jest razem 5 stron

Przecież nie wiadomo na którym systemie w przyszłości będę te karty graficzne montował, dlatego chcę pobrać sterowniki od Windowsa XP do najnowszego Windowsa i dla 32 i 64-bitowych systemów.
Po co podzielili sterowniki na jakieś grupy?

nVidia - Other hardware - NVIDIA GeForce 210
NVIDIA driver update for NVIDIA GeForce 210
nVidia - Graphics Adapter WDDM1.1, Graphics Adapter WDDM1.2, Graphics Adapter WDDM1.3, Other hardware - NVIDIA GeForce 210
nVidia - Display, Other hardware - NVIDIA GeForce 210

To nawet nie wiadomo z jakiej grupy pobrać sterowniki, ponieważ każda z tych grup dzieli się na wszystkie systemy operacyjne, nawet te serwerowe. Aby to jeszcze bardziej skomplikować, trzeba pomnożyć to wszystko przez wszystkie karty graficzne znalezione w śmietniku. Dla każdej karty graficznej sterowniki z Windows Catalog zajmują od 20 do 50 GB.
Nawet gdybym chciał pobrać tylko jeden sterownik dla jednego systemu, to nawet nie wiadomo z jakiej grupy go wybrać.
Chciałbym te sterowniki w przyszłości instalować na komputerach które nie mają dostępu do internetu i mam kilka starych kart graficznych.
 
Na przykład do karty graficznej GeForce GT 630 są sterowniki na stronie producenta dla Windowsa 10 ale w praktyce nie chcą się zainstalować i pasują tylko sterowniki z Windows Catalog. Druga wada sterowników od producenta to że w menedżerze zadań nie pokazują zużycia w procentach karty graficznej dlatego że sterowniki z Windows Catalog są bardziej kompatybilne z Windowsem.
Czy te sterowniki z softpedii 
Element ukryty. Rejestracja zajmie tylko minutę!
są z Windows Catalogu i z której grupy sterowników są te sterowniki z softpedii
nVidia - Other hardware - NVIDIA GeForce 210
NVIDIA driver update for NVIDIA GeForce 210
nVidia - Graphics Adapter WDDM1.1, Graphics Adapter WDDM1.2, Graphics Adapter WDDM1.3, Other hardware - NVIDIA GeForce 210
nVidia - Display, Other hardware - NVIDIA GeForce 210
 
Czy ChatGPT dobrze odpisał na to pytanie
 
Cytat:Cytuj
Różnice między tymi kategoriami mogą być nieco subtelne, ale mają pewne znaczenie:


nVidia - Other hardware - NVIDIA GeForce 210: Ta kategoria obejmuje ogólne sterowniki dla karty graficznej NVIDIA GeForce 210. Mogą być to podstawowe sterowniki lub ogólne sterowniki dla starszych systemów operacyjnych.


NVIDIA driver update for NVIDIA GeForce 210: Ta kategoria zazwyczaj zawiera aktualizacje sterowników dla konkretnej karty graficznej NVIDIA GeForce 210. Są to najnowsze wersje sterowników, które mogą zawierać poprawki błędów, optymalizacje wydajności i nowe funkcje.


nVidia - Graphics Adapter WDDM1.1, Graphics Adapter WDDM1.2, Graphics Adapter WDDM1.3, Other hardware - NVIDIA GeForce 210: Te kategorie mogą dotyczyć różnych wersji

modelu sterownika WDDM (Windows Display Driver Model), które są używane w różnych wersjach systemu Windows. WDDM jest często związany z obsługą zaawansowanych funkcji graficznych, więc wybór odpowiedniej wersji może być istotny dla kompatybilności i wydajności.


nVidia - Display, Other hardware - NVIDIA GeForce 210: Ta kategoria prawdopodobnie zawiera sterowniki związane bezpośrednio z wyświetlaniem grafiki na ekranie. To mogą być sterowniki specyficzne dla funkcji wyświetlania, takie jak obsługa wielu monitorów, skalowanie obrazu czy zarządzanie kolorem.


W każdym przypadku, jeśli masz wątpliwości, który sterownik wybrać, warto przejrzeć opisy lub sprawdzić, który najlepiej pasuje do twojego systemu operacyjnego i potrzeb związanych z kartą graficzną.
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pobieranie filmów z https://www.cda.pl i innych serwisów streamingowych znanyab 0 56 20.05.2024 00:48
Ostatni post: znanyab
  Pobieranie filmów według dat wrzucenia do internetu znanyab 0 22 20.05.2024 00:09
Ostatni post: znanyab
  Pobieranie samego audio qwertyk 1 242 16.04.2023 10:34
Ostatni post: Kingg
  Pobieranie filmów z serwisu Rumble jestzad 2 357 16.04.2023 10:18
Ostatni post: Kingg
  RAPIDSHARE - masowe udostępnianie plików - Program do obsługi downloadu Bitterman 36 2,559 17.02.2009 22:27
Ostatni post: zalfik

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości