Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Która strona internetowa do rozpoznawania mowy z pliku?

#1
Czy jest jakaś dobra strona internetowa do zamieniania mowy z pliku filmowego albo dźwiękowego z co najmniej godziny czasu za darmo na napisy do filmu?
Była strona https://my.checksub.com ale ostatnio każde rozpoznawania stało się płatne czyli strona jest zepsuta
Są też inne strony ale za darmo jest tylko 10 minut i jest jeszcze strona https://otter.ai ale ma limit do pół godziny i w trybie darmowym da się zapisać tylko do nietypowego formatu tekstowego txt który niezbyt dobrze jest rozpoznawał program SubtitleEdit i linijki w takim formacie były zdecydowanie za długie żeby program SubtitleSpeak zamienił je na format dźwiękowy czytany syntezatorem mowy.
Czy jest jakaś strona albo program który by z pliku rozpoznawał mowę do najmniej przez godzinę w trybie darmowym i mógł ją zapisać do formatu sub albo srt?
SubtitleEdit najnowszej wersji potrafi tylko odczytywać format srt SubRip Subtitle ale zapisać w takim formacie się nie da i jak to można naprawić?
Jest program Dragon Speech Recognition i inne strony albo programy i poradniki na YouTubie jak bez limitu rozpoznawać mowę ale ten sposób jest na mowę którą się z mikrofonu rozpoznaje ale mnie interesuje z pliku multimedialnego albo dźwiękowego.
Głównie korzystam z rozpoznawania mowy w języku angielskim amerykańskim i potem je tłumaczy tłumacz Google w programie SubtitleEdit na polski i SubtitleSpeak nagrywa plik dźwiękowy z czytającym syntezatorem mowy i programem EaseUS Video Editor dodaje się go do filmy i przycisza oryginalnego lektora.

I skąd można wziąć klucz API do programu SubtitleEdit?
Taki wyskakuje napis w Subtitle Edit gdy chcę przetłumaczyć napisy ale oczywiście bez Klucza API też się tłumaczą w ciągu 2 sekund ale z błędami gramatycznymi

Cytat:Spróbuję przetłumaczyć bez klucza API...(powolne z ograniczonymi danymi).
Aby użyć klucza API przejdź do "Opcje--> Ustawienia-> Narzędzia", aby wprowadzić swój klucz API Tłumacza Google.
Używam 64 bitowego Windowsa 10 Pro PL 21H2
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Programy albo strona do rozpoznawania mowy ITakeVi 1 256 02.02.2023 16:44
Ostatni post: wfm
  Darmowe rozpoznawanie mowy z pliku to tekstu bodyg 0 146 17.12.2022 01:00
Ostatni post: bodyg
  Alternatywa dla syntezatora mowy IVONA AntyPiS 1 272 11.12.2021 19:10
Ostatni post: Kingg
  Program syntezy mowy do czytania pdfów - bolą mnie oczy od monitora bo tekst faluje.. bukichektor 9 839 10.06.2009 12:01
Ostatni post: Krizz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości