Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaka jest ostatnia wersja programu PotPlayer dla Windowsa XP?

#1
Jaka jest ostatnia wersja programu PotPlayer dla 32 bitowego Windowsa XP SP3 i skąd można ją pobrać razem z instalatorem OpenCodecSetup.exe dodatkowych kodeków do PotPlayera w odpowiedniej wersji?
W starszych wersjach programu PotPlayer dało się go zainstalować ale teraz gdy uruchamiam instalacje oczywiście 32 bitowej wersji PotPlayerSetup.exe to wyskakuje napis
Cytat:PotPlayer obsługuje tylko Windows Vista/7/8/8.1/10
i gry rozpakuję programem 7-Zip albo Winrarem 32 bitowy instalator PotPlayer.exe to są tam pliki PotPlayerMiniXP.exe i PotPlayerXP.exe i w poprzednich wersjach programu PotPlayer się te pliki na 32 bitowym Windowsie XP dobrze uruchamiały ale teraz wyskakuje napis
Cytat:Nie znaleziono punktu wejścia procedury FlushProcessWriteBuffers w bibliotece KERNEL32.dll.
#2
Oficjalna strona Daum Pot Player:
https://daumpotplayer.com/help/
W sekcji "Dziś pytanie dziś odpowiedź" masz:
On what OS it is possible to establish Daum PotPlayer?
Daum PotPlayer supports the following OS: Windows Xp, Windows 7, Vista. For each OS it is possible to establish both 32, and the 64-bit version.
Napisz do nich, że piszą bzdury, jeśli instalator się wykłada. Zanim napiszesz to:
1. Windows XP cały od Microsoftu czy jakiś cięty? Może Ziutek obcinający Windowsa wyciął za dużo i dlatego nie działa? Sprawdź na czystym Windows od MS.
2. Czy wszystkie aktualizacje zainstalowane, łącznie z Element ukryty. Rejestracja zajmie tylko minutę!? To może mieć znaczenie.
Gdy masz czystego Wina, na patch levelu "Wanna Cry" i nie działa to pisz do Dauma, ostatnio czasem zdarza się że skompilują a nawet nie sprawdzają czy działa na Vista, XP, bo to nisza.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości