Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak można założyć konto pocztowe na zawsze?

#1
Jak można założyć konto pocztowe na zawsze żebym nawet raz na kilkanaście lat mógł się na nim zalogować? Utworzyłem sobie 6 lat temu konto pocztowe w poczcie int.pn i wtedy 6 lat temu ostatnio się na nim logowałem i tych konto było ponad 100 i teraz te konta są pousuwane to jak można nowe konta zastrzec żeby je utworzyć na zawsze gdy się na ponad 100 kont to przecież nie będę co jakiś czas sprawdzał każdego z osobna. Czy z dyskami GoogleDrive tak samo zrobią że je usuną? Z konta chomikuj.pl usuwają pliki jak zrobili z pcloud.com skasowali konta i jak technologia się rozwija jak w pcloud.com do 2018 roku było za darmo 10 GB na start z rozszerzeniem o 1 GB do 20 GB za każdą rejestracje nowej osoby z wygenerowanego linka i od końca 2018 roku zrobili do 4 GB za darmo to dlaczego dyski internetowe się pomniejszają zamiast powiększać co to za dziadostwo. Chciałbym tam nagrywać tak jak na dysk żeby nagrać i nawet za kilkadziesiąt lat wrócić do tych danych i je wszystkie odzyskać i mieć pewność że nikt mi ich nie skasuje. Co będę kupował dyski albo opłacał usługi przechowywania danych niech za darmo udostępnią dyski internetowe co najmniej 10 GB za darmo i takich kont utworzę sobie kilkadziesiąt albo kilkaset i wtedy będzie rozsądna pojemność.
#2
Słyszałem że chmura to DODATKOWA OPŁATA ZA UŻYTKOWANIE CUDZEGO KOMPUTERA. To jest odpowiedź, dlaczego dyski w chmurze są coraz mniejsze. Bezpłatne emaile też zawsze kasowali.
Większość ludzi tak naprawdę nie chce prawdy. Pragną jedynie ciągłego upewniania się, że to, w co wierzą, jest prawdą. Madaleine Albright
#3
Czy dałoby się skonfigurować program pocztowy Mozilla Thunderbird albo jakikolwiek inny że jak się raz taki program uruchomi to żeby łączył się z kilkudziesięcioma kontami Google Mail żeby tych kont nie wyłączyli z powodu braku logowania przez dłuższy czas i by było dużym ułatwieniem niż logowanie się na każde pojedynczo przez przeglądarkę internetową i dlatego tych kont tyle utworzyłem że pojedyncze konto Google Drive ma 15 GB darmowego transferu to gdy się utworzy kilkadziesiąt takich kont to się robi wtedy rozsądna pojemność.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości