Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ciężka rejestracja z VPN

#1
Gdy jestem połączony z siecią VPN i chcę się zarejestrować na jakiejś stronie internetowej to gdy wypełniam kod CAPTHA to nawet gdy go wypełniacz kilkadziesiąt razy to go nie chce strona zaakceptować mimo że gdy na tej samej stronie gdy używam prawdziwego adresu IP to CAPTCHA wszystko akceptuje. Drugi problem z VPN jest taki nawet gdy uda się zarejestrować na jakiejś stronie za pośrednictwem VPNa to nie chcą przyjść linki aktywacyjne.
Rzadko ale też tak bywa że nawet po zarejestrowaniu się na jakiejś stronie gdy wpisze się login i hasło mimo że poprawne wyskakuje napis ze wprowadzono błędne dane ale gdy się wyłączy VPN to nagle się okazuje że ten sam login i hasło jest poprawne.
VPN jest idealny i bez ani jednej wady a to wszystko to są tylko i wyłącznie czyste przypadki tylko że coś za dużo tych czystych przypadków.
#2
Chodzi o "kupny" VPN czy własny? Jak kupny to nie ma co się dziwić. Adres "wyjściowy" nie jest twój tylko jest współdzielony i używany do różnych niecnych celów aby obejść zabezpeczenia. U nas na forum na przykład, gdy kraj rejestracji użytkownika jest dziwny, to za IP dostaje od razu kapcia do rozwiązywania przy rejestracji. VPNy komercyjne muszą udostępniać wyjściowe IP wielu osobom, a to jest zasadnicza wada.
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy Używanie VPN może zablokować konta? niena1 1 206 27.11.2022 18:37
Ostatni post: Spartan

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości