restart w 2000 - Service Pack 4 Uniprocessor Free????

Dział od którego rozpoczęła się działalność forum. Znajdziecie tu tematy dotyczące Windows XP.

restart w 2000 - Service Pack 4 Uniprocessor Free????

Postautor: zygmunt » 18 sie 2003, 20:38

uruichamiam kompa, po 2 minutach nastepuje samoczynny restart a oto co wyczytuje w zrdarzeniach:
ródło zdarzenia: EventLog
Kategoria zdarzenia: Brak
Identyfikator zdarzenia:6009
Microsoft (R) Windows 2000 (R) 5.0 2195 Service Pack 4 Uniprocessor Free.
i
Źródło zdarzenia: Save Dump
Kategoria zdarzenia: Brak
Identyfikator zdarzenia:1001
Dokonano ponownego uruchomienia komputera po wystąpieniu błędu. Kody błędu: 0x0000001e (0xc0000005, 0xba117c58, 0x00000001, 0x0000724e). Microsoft Windows 2000 [v15.2195]. Zrzut zapisano w: C:\WINNT\Minidump\Mini081803-02.dmp.

pomozcie, nie wiem dlaczego tak mi sioe dzieje, blad jest w sp4, mam wszystkie aktualizacje a ten mi sie sam restartuje,

wspólczynnik determinancji - czyli jaka część zmienności zmiennej zależnej jest wyjaśniona przez zmienność zmiennej niezależnej
zygmunt
Junior Member

Postautor: mummle » 18 sie 2003, 21:14

The Stop 0x1E message indicates that the Windows XP Professional kernel detected an illegal or unknown processor instruction. The problems that cause Stop 0x1E messages share similarities with those that generate Stop 0xA errors in that they can be due to invalid memory and access violations. This default Windows XP Professional error handler typically intercepts these problems if error-handling routines are not present in the code itself.

Interpreting the Message
This Stop message has four parameters:

Exception code that was not handled.
Address at which the exception occurred.
Parameter 0 of the exception.
Parameter 1 of the exception.
The first parameter identifies the exception generated. Common exception codes include:
(...)
0xC0000005: STATUS_ACCESS_VIOLATION
A memory access violation occurred. Parameter 4 of the Stop error (which is Parameter 1 of the exception) is the address that the driver attempted to access.
(...)

Reszta znajduje się tutaj.
Pozdrawiam

We wszechświecie więcej jest głupoty niż wody. I ma dłuższy okres trwałości.
Obrazek
Awatar użytkownika
mummle
Administrator

Wróć do Windows XP