Jak podłączyć sluchawki w xp?

Dział poświęcony sprzętowi. Jeżeli masz problemy z procesorem, pamięcią, płytą główną, kartą graficzną to jest dział dla Ciebie.

Jak podłączyć sluchawki w xp?

Postautor: adasek » 23 maja 2009, 16:43

Witam
Mam takie problem mam sluchawki creative hs-400. Do słuchawek i mikrofonu mam wejście z przedu komputera i z tyłu (gdzie mam podłączone głośniki). Jak podłącze słuchawki z przodu to mój komputer ich nie wykrywa, dopiero jak odłącze głośniki dźwięk leci przez słuchawki. Czy istnieje możliwośc abym nie musiał odłączać głośników żeby słuchać przez słychawki.

z góry dzięki.
PS mam zintegrowaną kartę graficzną.

adasek
Junior Member

Postautor: piotrino1 » 23 maja 2009, 21:34

adasek pisze:Witam
Do słuchawek i mikrofonu z tyłu (gdzie mam podłączone głośniki). Jak podłącze słuchawki z przodu to mój komputer ich nie wykrywa, dopiero jak odłącze głośniki dźwięk leci przez słuchawki. Czy istnieje możliwośc abym nie musiał odłączać głośników żeby słuchać przez słychawki.

Przejściówka z wyjścia line-out tu masz zdjęcie tego, kupisz to w każdym sklepie elektronicznym, lub komputerowym....Kosztuje kilka złotych.Poniżej masz zdjęcie..Pozdrawiam

Załączniki
przejsciowka.jpg
przejsciowka.jpg (1.3 KiB) Przeglądany 2951 razy
SYSTEM: [color=Black]WINDOWS 7 64bit/DEBIAN 64bit.[/color] MOBO: ASROCK N68C-S UCC
PROCESOR: ATHLON64 x2 5600 2.9GHz. PAMIĘĆ:Kingston 4GB DDR2 800MHz CL5 Dual Channel Dysk: WDC WD800JB-00JJA0 (80GB, IDE)
Awatar użytkownika
piotrino1
Junior Member

Postautor: RedMod » 23 maja 2009, 22:20

Spróbuj w panelu sterowania w oknie "Dźwięk i urządzenia audio" zakładka "Audio" przycisk "Zaawansowane" przestawić na słuchawki stereo.
Nie podałeś modelu płyty głównej.
[color="Red"]RedMod.[/color]

Uważaj, co i jak piszesz, bo zawsze mogę coś Ci uciąć [ciach]
Awatar użytkownika
RedMod

Wróć do Hardware