blokowanie stron erotycznych

Dział od którego rozpoczęła się działalność forum. Znajdziecie tu tematy dotyczące Windows XP.

blokowanie stron erotycznych

Postautor: Maverick84 » 09 wrz 2004, 14:10

Witam!!!
wiem że to wydaje sie dziwne ale potrzebny mi jest jakiś sposób na zablokowanie dostepnu do stron erotycznych. Od razu mówię że włączenie filtru rodzinnego nie wchodzi w rachube.
Może ktoś zna jakieś programy do tego przeznaczone...
Pozdrawiam

Maverick84
Junior Member

Re: blokowanie stron erotycznych

Postautor: vacu » 09 wrz 2004, 14:26

TUTAJ masz tego typu programy.

pees:
wiem że to wydaje sie dziwne

:shock: Dlaczego?

Obrazek
Awatar użytkownika
vacu
Junior Member

Postautor: Maverick84 » 09 wrz 2004, 14:49

no dobrze właśnie ściągnołem pierwszy programik z tej listy, fajnie tylko że niemożliwe jest przecież żebym ja wpisał nawet część adresów soton z dziewczynkami, czy sów kluczowych pod którymi można znaleśc takie strony.
czy jest może już jakas gotowa lista (albo nie wiem - plik) z takimi adresami czy słowami kluczowymi?

Maverick84
Junior Member

Postautor: vacu » 09 wrz 2004, 15:05

TUTAJ piszą, że można dopisywać do listy więc jakaś już chyba jest :)

pees:żeby było jasne: mnie też to nie dziwi 8)

Obrazek
Awatar użytkownika
vacu
Junior Member

Postautor: netvalker » 09 wrz 2004, 15:14

Program Cenzor, miałem mozliwość testowania jakiś czas temu. Polecam to naprawdę dobry program i doskonale sie sprawdzi. Nie jest co prawda darmowy [89,79 zł] - moze troszkę odstraszać, jednak masz 100% pewność że będzie blokował dostęp do stron Erotycznych oraz innych naprzykład traktujacych o przemocy!.

Obrazek
[color="Blue"]"And so, my fellow Users:
ask not what your admininistrator can do for you, ask what you can do for your administrator."[/color]
Awatar użytkownika
netvalker
Administrator

Postautor: Maverick84 » 09 wrz 2004, 15:28

Nie no bez przesadzy nie zalezy mi na tym aż tak bardzo żeby płacić za program 90zł! jeśeli juz to albo jakiś darmowy...

A jeżeli chodzi o ścisłośc mi to też jest obojętne kto na jakie strony wchodzi. Problemw tym że to jest sala komputerowa w Domu Kultury i tu przychodzą dzieci, które wchodzą na stronki na które nie powienne wchodzić, a potem jakaś mamuśka przyjdzie mi z pretensjami... PO co mi to? Nie chce mi sie patrzeć co minuta w monitork każdemu na jakie strony oni wchodzą...

Maverick84
Junior Member

Postautor: netvalker » 09 wrz 2004, 15:33

to jest sala komputerowa w Domu Kultury

A więc jaki problem, zgłosić, rzecz do dyrektora placówki i wyłóskać z kasy 200zł , na licenacje edukacyjną na 20 komputerów.

Obrazek
[color="Blue"]"And so, my fellow Users:
ask not what your admininistrator can do for you, ask what you can do for your administrator."[/color]
Awatar użytkownika
netvalker
Administrator

Postautor: Maverick84 » 10 wrz 2004, 12:14

To jest troche bardziej skomplikowane:P Dykektor Domu Kultury nie ma nic do tego...
Wiem że to nie jest do końca legalne, ale czy ktoś wie skąd można za free?

Maverick84
Junior Member

Postautor: konrad » 10 wrz 2004, 16:41

Z darmowymi jest problem, znaczy nie ma ich. Z Netvalkerem i mummle testowaliśmy różne programy w ranmach Dziecka w Sieci (w wolnej chwili czyli pewnie za rok, napisze jakiś artykuł z tego testu) i nie ma doskonałego, wszystkie zaś są płatne.
W tej chwili pewien gość przygotowuje dla nas program, który będziemy udostępniali za darmo, ale jeszcze nie jest gotowy, przypuszczam że wersja finałowa będzie gotowa za jakiś miesiąc, kiedy ruszymy z drugą edycją kampanii. Można go pewnie będzie dostać wcześniej w ramach beta testów - jeśli ktoś byłby zainteresowany, proszę o kontakt. Dzisiaj gość miał mi podesłać jakąś pierwszą wersję.
Pozdrawiam

Przeczytaj
-------------
Zostań e-Polakiem!
-------------
http://www.hattrick.org - najlepszy manager piłkarski w sieci. Teraz również po polsku
konrad
Administrator

Następna

Wróć do Windows XP