Windows XP Media Center Edition opłacało się?

Dział od którego rozpoczęła się działalność forum. Znajdziecie tu tematy dotyczące Windows XP.

Windows XP Media Center Edition opłacało się?

Postautor: AdiXP2000 » 02 sty 2014, 18:45

Siema mam prośbę abyście mi doradzili czy opłacało mi się instalować Windows XP Media Center Edition 2005 SP2 a jak nie to doradzcie mi jakiś najlepszy system na słaby komputer Dane kompa: Intel Pentium IV(4) 1,80 GHz 1,00 GB ram + 512 MB w drugim slocie karty graficznej nie znam dysk SATA 200 GB obsługa CD-R DVD-ROM posiada stację dyskietek ma wejście USB komputer składany własnymi rękami tyle znam ;)

,Pozdrawiam.

P.S. Piszę z mojego laptopa z windows 7 na stacjonarce nic nie robie od instalacji XP Media Center

Monitor Flatorn LCD 16,9 Procesor Intel Pentium IV 1,80 GHz Ram 1,00 GB + 512 MB w drugim slocie System Windows XP Media Center Editon 2005 SP2 Komputer Stacjonarny Dysk SATA o pojemności 200 GB Więcej danych nie znam ;)
Awatar użytkownika
AdiXP2000
Junior Member

Re: Windows XP Media Center Edition opłacało się?

Postautor: Manlistra » 06 sty 2014, 17:56

AdiXP2000 pisze:Siema mam prośbę abyście mi doradzili czy opłacało mi się instalować Windows XP Media Center Edition 2005 SP2 a jak nie to doradzcie mi jakiś najlepszy system na słaby komputer Dane kompa: Intel Pentium IV(4) 1,80 GHz 1,00 GB ram + 512 MB w drugim slocie karty graficznej nie znam dysk SATA 200 GB obsługa CD-R DVD-ROM posiada stację dyskietek ma wejście USB komputer składany własnymi rękami tyle znam ;)

,Pozdrawiam.

P.S. Piszę z mojego laptopa z windows 7 na stacjonarce nic nie robie od instalacji XP Media Center

Czy dobrze kojarzę, że jedynie Windows Server 2003 ma jeszcze wsparcie aktualizacji ze strony Microsoftu? Jeżeli tak, to musisz się pogodzić z brakiem aktualizacji. Przeglądarka Chrome utrzymuje jeszcze aktualizacje przez kolejny rok, ale to tez dużo nie pomoże, przynajmniej w sprawie bezpieczeństwa.

Awatar użytkownika
Manlistra
Junior Member

Wróć do Windows XP