Nie wykrywa Wi-Fi USB

Dział od którego rozpoczęła się działalność forum. Znajdziecie tu tematy dotyczące Windows XP.

Nie wykrywa Wi-Fi USB

Postautor: OrzechMC » 06 maja 2011, 18:35

Witam
Po podłączeniu urządzenia Wireless LAN USB Adapter od Edimaxa do komputera z zainstalowanym systemem Windows XP Home Edition z 2002 znajduje niby sprzęt WLAN USB 2.0 i pojawia się okienko z instalacją nowego urządzenia, ale nie instaluje go bo nie znajduje sterowników. Sterowniki najróżniejsze ściągałem. Próbowałem instalować sam poprzez PPM>Zainstaluj ale to nic nie dało. Znalazłem jeden instalator setup.exe . To odpalam go, jakieś informacje wstępne, daje "Next" i error jakiś wyskakuje w którym jest informacja która mówi że urządzenie Wi-Fi USB Adapter nie jest podłączone, Setup Will EXIT. Nie mam pojęcia co robić.
Pomoże ktoś?
Liczę na waszą pomoc.

OrzechMC
Junior Member

Postautor: Frank Holman » 07 maja 2011, 8:01

nalezy pobrac wlasciwy dedykwoany sterownik dla tego urzadzenia pod winXp od producenta tego urzadzenia i go zainstalwac zgodnie z instrukcja producenta, np. czesto przed podpieciem urzadzenia do komputera

"sterwoniki najprzerozniejsze sciagalem" to nie jest wlasciwe rozumowanie

\
Awatar użytkownika
Frank Holman
Junior Member

Re: Nie wykrywa Wi-Fi USB

Postautor: Trupi2441 » 07 maja 2014, 14:41

Dobre sterowniki to podstawa, każdy produkt ma własne

winforum.pl
Ostrzeżenie 2/3! Powód: kryptoreklama. Moderator

Trupi2441
Junior Member