Restart systemu

Dział od którego rozpoczęła się działalność forum. Znajdziecie tu tematy dotyczące Windows XP.

Postautor: colonial » 04 paź 2010, 19:20

Okazało się, że dysk posiada 4 bad sectory i nie wystartuje. Kupiłem nowy dysk zainstalowałem ponownie XP, podłączyłem też stary uszkodzony dysk, aby skopiować sobie potrzebne pliki. Ponownie zwracam się z pomocą do was - mam dwa dyski, kopiuję sobie dane z uszkodzonego na dobry, natomiast nie mogę wejść w folder użytkownika w Documents and Settings na uszkodzonym dysku, czy przejmowanie na własność również tu zadziała? Jeżeli tak, to jak prawidłowo to zrobić? W pozostałe foldery, np Administrator mogę wejść.

colonial
Junior Member

Postautor: Krizz » 04 paź 2010, 22:31

colonial pisze:czy przejmowanie na własność również tu zadziała?

Po co pytasz, zamiast po prostu sprawdzić? Oczywiście, że zadziała.

Jeżeli tak, to jak prawidłowo to zrobić?

Skoro wiesz o tym, to wiesz jak to zrobić, a jest w zasadzie tylko jedna metoda.

Awatar użytkownika
Krizz
Junior Member

Postautor: colonial » 05 paź 2010, 13:16

No tak, wszystko dobrze, tyle, że chcę przejąć folder z zupełnie innego dysku fizycznego i nadać prawa użytkownikowi ze sprawnego dysku. Mimo, że system jest ten sam, to uszkodzony dysk to zupełnie inne urządzenie i wolę się upewnić niż stracić wszystkie dane, a są bardzo ważne.

colonial
Junior Member

Postautor: Krizz » 05 paź 2010, 18:31

Nie stracisz żadnych danych.

Awatar użytkownika
Krizz
Junior Member

Postautor: colonial » 05 paź 2010, 19:21

Tak też się stało, nie straciłem nic, mam dostęp do wszystkiego czego chciałem. Dziękuję wszystkim za pomoc, temat można zamknąć.

Pozdrawiam i dziękuję

colonial
Junior Member

Re: Restart systemu

Postautor: Trupi2441 » 07 maja 2014, 14:35

najlepiej jest sobie zrobić kopie bezpieczeństwa

Trupi2441
Junior Member

Poprzednia

Wróć do Windows XP