Nie działające kafelki i problemy z Wifi i Bluetooth

Wszystko o najnowszym systemie. Windows 10 jest dostępny dla laptopów i komputerów stacjonarnych, tabletów, smartfonów, innych produktów Windows oraz dla konsoli Xbox One.
Pliki.pl - pobierz programy, gry, filmy i seriale.

Re: Nie działające kafelki i problemy z Wifi i Bluetooth

Postautor: Naadia » 21 lis 2015, 9:39

Zrobiłabym tą czystą instalację ale zależy mi na oryginalności mojego systemu a robiąc to sama nie będę już tego miała a płacić dużych pieniędzy za oryginał nie będę, ponieważ zapłaciłam już raz w sklepie za 8-kę. Jeśli mój komputer nie będzie działał tak jak należy, ale narazie jest OK, to będę zmuszona do powrotu do 8-ki lub tej czystej instalacji. Czas pokaże wszystko. Teraz cieszę się moją 10-tką po aktualizacji i jestem z niej zadowolona :)

Naadia
Junior Member

Postautor: hsurim » 21 lis 2015, 21:36

Naadia pisze:Zrobiłabym tą czystą instalację ale zależy mi na oryginalności mojego systemu a robiąc to sama nie będę już tego miała a płacić dużych pieniędzy za oryginał nie będę, ponieważ zapłaciłam już raz w sklepie za 8-kę.
(...)

Po aktualizacji 8 do 10, aktywacja 10tki następuje automatycznie i od tej pory jesteś legalnym jej (10) użytkownikiem.
Po tej aktualizacji (8 do 10) instalując (na czysto) 10tkę - pomimo, że omijasz wpisywanie klucza - nadal jesteś legalnym użytkownikiem.
M$ rozpoznaje komputer po np. numerach podzespołów wchodzących w jego skład)
Aktywacja tej 'czystej' dziesiątki także nastąpi już automatycznie, ale pod warunkiem, że tuż przed jej (10tki) instalacją, nie zmieniałaś podzespołów w komputerku.

Po ponad miesięcznym użytkowaniu 10tki, nie zaktywujesz już więcej ósemki (a inni nie powrócą legalnie do 7) - tak wyglądają założenia M$
Tym samym, na decyzję którą wersję chcesz zachować, masz tylko jeden miesiąc.

Awatar użytkownika
hsurim
Junior Member

Postautor: Naadia » 10 gru 2015, 15:51

O tym, że mam tylko miesiąc to akurat wiedziałam ale dziękuję za drugą informację. W takim razie pozostaje mi tylko pobranie 10-tki i znalezienie czasu na instalację :)
A wracając do moich poprzednich problemów po już długim użytkowaniu od aktualizacji pojawiły się znów problemy tzn. tym razem w aplikacji Muzyka Groove wszystkie utwory z mojego komputera wyświetlane są podwójnie a w powiadomieniach jest cały czas podświetlony kafelek trybu samolotowego chociaż nie jest on włączony.

Naadia
Junior Member

Poprzednia

Wróć do Windows 10