AVLab - niezależne testy antywirusowe

Dział poświęcony bezpieczeństwu systemów operacyjnych Windows - Logi z programu HijackThis, informacje o programach antywirusowych, Firewalach oraz o wirusach (wykrywanie, kasowanie)

AVLab - niezależne testy antywirusowe

Postautor: ad1877 » 29 sty 2013, 13:57

Projekt AVLab przeprowadza niezależne testy programy antywirusowe na różnych płaszczyznach. Współpracujemy z jedynym takim w Polsce portalem, który dostarcza nam codziennie “świeży” materiał badawczy. Oprócz testów oprogramowania antywirusowego zajmujemy się także ogólnym bezpieczeństwem w Internecie, a co za tym idzie, będziemy podawać informacje na temat wirusów oraz cyberprzestępczości, jak również analizy z włamań na strony internetowe. Nasza metodologia testowania jest zgodna ze standardami międzynarodowej organizacji AMTSO. Prawie codziennie testujemy programy na nowych próbkach a wyniki zapisywane są w naszym Laboratorium Antywirusowym w czytelnej tabelce. Dzięki takiemu rozwiązaniu budujemy kompleksowy obraz oprogramowania antywirusowego. W dzisiejszych czasach wybór oprogramowania antywirusowego nie może opierać się tylko na testach detekcji (bardzo popularnych on-demand). Dziennie powstają setki tysięcy odmian wirusów, które mogą się wywodzić z tej samej rodziny. Dlatego niezbędne do ochrony są zaawansowane techniki wykrywania nowych i potencjalnie szkodliwych programów za pomocą zaawansowanych algorytmów lub coraz bardziej popularnej chmury.

Chcemy stworzyć wspólne miejsce do informowania / pomocy / przestrzegania użytkowników przed niebezpieczeństwem jakie niesie ze sobą Internet. Jesteśmy również otwarci na prośby o wsparcie w sprawach złośliwego oprogramowania oraz incydentów w sieci.

Więcej o projekcie na stronie avlab.plad1877
Junior Member
 
Posty: 3
Rejestracja: 29 sty 2013, 13:56

Re: AVLab.pl - niezależne testy antywirusowe

Postautor: banan02 » 16 lut 2013, 14:14

rozumiem, że można liczyć na porady specjalistów? Jeżeli mamy jakieś problemy z wirusami/[ciach]
RedMod
"Animus est, qui divites facit"
banan02
Junior Member
 
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2013, 14:07

Re: AVLab.pl - niezależne testy antywirusowe

Postautor: ad1877 » 20 lut 2013, 10:32

Oczywiscie, ze tak.ad1877
Junior Member
 
Posty: 3
Rejestracja: 29 sty 2013, 13:56

Re: AVLab.pl - niezależne testy antywirusowe

Postautor: Dominiko » 21 lut 2013, 20:19

Widzę że jednak dobrego antywirusa używam i do tego darmowego :)

Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka, czy to na dalekiej pustyni [.....], czy w samym sercu gwarnego miasta. I gdy w końcu skrzyżują się drogi tych dwojga i spotkają się ich spojrzenia, to wtedy znika cała przeszłość i cała przyszłość. Liczy się tylko ta chwila i owa niewiarygodna pewność, że wszystko pod niebieskim sklepieniem zostało zapisane jedną Ręką. Ręką, która obdarza miłością i stwarza bliską dusze dla każdego śmiertelnika, który w słonecznym świetle krząta się niestrudzenie, wypoczywa i szuka swego skarbu. Bo jeśliby tak nie było, to marzenie całego ludzkiego rodzaju nie miałoby najmniejszego sensu.Awatar użytkownika
Dominiko
Junior Member
 
Posty: 4
Rejestracja: 21 lut 2013, 19:45

Re: AVLab.pl - niezależne testy antywirusowe

Postautor: ad1877 » 16 kwie 2013, 17:15

Przedłużamy konkurs. Także jeśli ktoś chciałby zgarnąć licencję na jeden z programów (F-Secure, G Data, Bitdefender, AVG) to ma jeszcze okazję.
http://pliki.pl/10-najlepszych-darmowyc ... i-sprzetu/ad1877
Junior Member
 
Posty: 3
Rejestracja: 29 sty 2013, 13:56


Wróć do Bezpieczeństwo

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość