Zmiana systemu forum

Tutaj znajdziecie info o nowościach na forum

Re: Zmiana systemu forum

Postautor: Bitterman » 24 lip 2011, 20:50

Nie nie ma na forum z prostej przyczyny. Prowadzę z Dogiem główna i tam skupiam swój wysiłek (w miarę mojego wolnego czasu). A forum ma na tyle "specjalistów" - osób które się udzielają pomocy ze przy takich ruchu jak jest teraz powinno wystarczyć.

luk47 - nowe wersje oprogramowania. Raczej nie. Oczywiście w miarę swoich możliwości wspominam o programach ale stanowi to około 10% newsów. Swojego czasu główna miała taki profil nie nie było to za dobrze przyjęte.

Czytając ten watek mam takie lekkie "Déjà vu" wiemy ze coś jest nie tak, cały czas o tym wspominamy ale czy coś w tym temacie zrobiliśmy?

Cysorz wzrok masz dobry. Ja też jestem bez uprawnień.

Awatar użytkownika
Bitterman
Administrator

Postautor: Misiek » 04 sie 2011, 22:22

Dawajcie znać co jest nie tak i co poprawić

Misiek

Postautor: Bitterman » 05 sie 2011, 13:54

Czcionki lub jak kto woli ogonki. "Og³oszenia" są dalej bez ł. Tak to więcej błędów nie widzę ale tutaj trzeba poczekać na osoby które regularnie są na forum i mogą napisać o jest nie tak. Ponadto jak możesz daj znać na GG bo mam kilka pytań o główną. (nie działa za dobrze poprawianie i edycja postów.)

Awatar użytkownika
Bitterman
Administrator

Postautor: Krizz » 16 lis 2011, 19:13

viewtopic.php?f=26&t=15893 i pozostałe... to już zakrawa na żart. Czy admin tego forum to masochista?

Awatar użytkownika
Krizz
Junior Member

Postautor: piotrino1 » 17 lis 2011, 7:43

http://winforum.pl/viewtopic.php?f=26&t=15925 :roll: - To już przesada, jak napisał kolega Krizz

Awatar użytkownika
piotrino1
Junior Member

Postautor: Krizz » 17 lis 2011, 9:21

Jeszcze raz, tym razem publicznie, proszę o ustawienie własnego pytania przy rejestracji. To uniemożliwi botom rejestrację, bo captchę bez problemu obchodzą.

Awatar użytkownika
Krizz
Junior Member

Postautor: Misiek » 18 lis 2011, 23:01

Zrobione

Misiek

Poprzednia

Wróć do Ogłoszenia Administracyjne