Zmiana systemu forum

Tutaj znajdziecie info o nowościach na forum

Zmiana systemu forum

Postautor: Misiek » 18 lip 2011, 10:57

Witam,
W związku z ciągłymi problemami z VBulletin i sporymi kosztami zmiany wersji postanowiłem zarzucić projekt vBulletin 4.0.
Koszty konwersji witryny http://winforum.pl przekroczyły ponad 1000 zł, tutaj wykonawca oczekiwał kolejnego 1000 zł plus styl.
Niestety forum i strona są niedochodowe i nie stać mnie na wykładanie takich pieniędzy w związku z tym zrobiłem to co najlepiej i najszybciej da się rozwijać.
Pozdrawiam

Misiek

Re: Zmiana systemu forum

Postautor: Bitterman » 18 lip 2011, 17:10

A mnie się ten styl podoba. Tylko jakby można dodać polskie czcionki bo "Og³oszenia" tak dziwnie wygląda. No i nie ma krzyczy - pudła.

Awatar użytkownika
Bitterman
Administrator

Postautor: Krizz » 18 lip 2011, 17:19

Bitterman pisze:No i nie ma krzyczy - pudła.

Zupełnie zbędnego, moim skromnym zdaniem.
Już wcześniej byłem za phpBB; dobrze, że w końcu ta koncepcja przeszła, z racji tego, że płacenie za komercyjne vBulletin było zupełnie nieracjonalne.
Teraz tylko przydałoby się sklecić jakiś rozsądny styl.

Awatar użytkownika
Krizz
Junior Member

Postautor: Misiek » 18 lip 2011, 20:34

Styl będzie natomiast drobne błędy w polskich czcionkach poprawię.
Pieniądze przeznaczone z mojej strony na vbulletin pójdą na fajny oryginalny styl dopasowany do strony :razz:

Misiek

Postautor: Bitterman » 19 lip 2011, 13:20

Widzę że dział "moderatorzy" jest ogólnie dostępny. Czy tak ma być?

Awatar użytkownika
Bitterman
Administrator

Postautor: mQ » 20 lip 2011, 9:47

Bitterman pisze:Widzę że dział "moderatorzy" jest ogólnie dostępny. Czy tak ma być?

Mało tego, wszystkie grupy są otwarte i wprofilu można się dodać do dowolnej z nich.

mQ
Junior Member

Postautor: Bitterman » 20 lip 2011, 13:04

A teraz nie mam dostępu do grupy. Wcześniej ja miałem. (jeszcze przed zmianami).

Awatar użytkownika
Bitterman
Administrator

Postautor: luk47 » 23 lip 2011, 13:13

Zmiana na plus, szkoda tylko, że nic się nie dzieje. Przyznaję się bez bicia, że trochę mnie tu nie było, ale bardzo chętnie wróciłbym do doradzania w kwestiach hardware (siedzę na innym forum = jestem w temacie). Trochę już z Wami przeżyłem, zarejestrowałem się jeszcze za młodziaka, bardzo wiele stąd wyniosłem i naprawdę aż przykro patrzeć jak forum odchodzi w zapomnienie. Piszę forum, bo vortalem się nigdy jakoś szczególnie nie interesowałem. Naprawdę mało kogo obchodzi, że program "X" 6.42.3324.0 wskoczył na wersję 6.42.3324.1.

Zmieńmy profil vortalu, bo to on może głównie przyciągnąć użytkowników. Więcej newsów ogólnych, wiadomości o nowych wersjach oprogramowania tylko przy znaczących zmianach, czasem trochę i sprzęcie (?). Na forum jest i było sporo zaufanych użytkowników, może razem weźmiemy się do roboty i spróbujemy reanimować trupa? Garstka pasjonatów i może dałoby radę zrobić coś fajnego.

Awatar użytkownika
luk47

Postautor: Cysorz » 23 lip 2011, 21:27

Straciłem uprawnienia czy nie umiem znaleźć odpowiedniej opcji?

Awatar użytkownika
Cysorz
Junior Member

Postautor: piotrino1 » 24 lip 2011, 0:06

Jeśli można wtrącę swoje trzy grosze...Użytkownik "luk47" ma niestety rację, co do tego forum. Te forum powoli ale systematycznie umiera. Nie kiedy przeglądam inne fora windowsowe(nie będę wymieniał jakich) tam życie po prostu kwitnie. Co rusz prawie nowe tematy itp.... Tylko praktycznie jeden stały bywalec od czasu do czasu pomaga(mam na myśli Krizza). A gdzie dalsza stała ekipa forum??? Bitterman, Frank,Sztosz, mQ,Cin,luk47....Bardzo rzadko ich widać na forum. Niektórzy to raz w miesiącu są na forum. Jak tak dalej będzię, to forum umrze śmiercią naturalną, z przykrością to muszę stwierdzic. Z mojej strony mogę dodać, ze mam słabość do tego forum, i szkoda by mi było zeby te forum zniknęło.

Awatar użytkownika
piotrino1
Junior Member

Następna

Wróć do Ogłoszenia Administracyjne