Kwestia moderatorów na forum

Tutaj znajdziecie info o nowościach na forum

Postautor: sztosz » 17 kwie 2007, 19:45

Temat został wydzielony z Literówki, ortografia i błędy stylistyczne forum.

Zapraszam wszystkich stałych bywalców forum o wypowiedzenie się w temacie, wszelkie wasze cenne opinie się przydadzą.

Zapraszam też do kandydowania do szacownego grona moderatorów*, jeżeli czujecie się na siłach i wiecie jak ciężka to potrafi być robota ;)

_______
*[SIZE="1"]Nie musisz wcale zgłaszać kandydatury w temacie, możesz mi wysłać maila, PW, wiadomości na tlenie i GG też odbieram. Wszelkie wiążące decyzje i tak należą do Miśka, ja staram się jedynie uregulować przepływ informacji.[/SIZE]

You never give you your money, you only give me your funny paper, and in the middle of investigation your break down...
Awatar użytkownika
sztosz
Administrator

Postautor: Frank Holman » 17 kwie 2007, 20:52

moim zdaniem zbyt wielu modów opuściło forum, a nowych nie przybyło
red mod ledwie wyrabia, a poprawianie literówek w skrypcie w końcu się załatwi
więc przysługa dla forum oczywiście będzie, ale co najwyżej krótkoterminowa...

\
Awatar użytkownika
Frank Holman
Junior Member

Postautor: sztosz » 17 kwie 2007, 21:10

Co więc proponujesz? Jeżeli sugerujesz że należały by zrewidować szanowne grono moderatorów i dodać ludzi którzy by zajęli się tymi wszelkimi przypadkami niechlujności językowej i braku ortografii, to jestem podobnego zdania. Do tego potrzeba jednak ludzi którzy przede wszystkim chcą i z głową to będą robić. Wiem że np. ~bodek wyłapuje często błędy i stara się upominać w tych najgorszych przypadkach, ale pytanie czy on tego chce i czy nikt z "kadry" nie ma nic przeciwko? Chyba nie był poruszany na forum ten temat, więc sam nie wiem jak rozumieć to co napisałeś ~Frank, ani jak się do tego ustosunkować, jeżeli dobrze zrozumiałem twoje intencję.

Nie chcę tu osądzać obecnego grona moderatorów i nie będę tego robił, zupełnie nie jest to moją intencją.

You never give you your money, you only give me your funny paper, and in the middle of investigation your break down...
Awatar użytkownika
sztosz
Administrator

Postautor: Frank Holman » 18 kwie 2007, 6:18

co tu oceniać - "obecne" grono , poza rzadkim czasem wpadającym cinem , jest po prostu prawie zawsze nieobecne i tyle ;P
to nie chodzi o jakieś rewizje, żeby komuś zabierać jakieś uprawnienia bo się nie sprawdza, jednak trzeba rozejrzeć się za nowymi dodatkowymi ludźmi, bo obecnie to forum zwykle nie jest wcale moderowane, poza czasem tnącym coś ostro RM

\
Awatar użytkownika
Frank Holman
Junior Member

Postautor: cin » 18 kwie 2007, 8:28

Wpadam praktycznie codziennie, czytam wszystkie nowe posty ale malo pisze i - fakt - jeszcze mniej interweniuje. Life is brutal - 2 dzieci, mlodszy teraz ma 8 miesiecy, zona pracuje na 2 zmiany wiec dzialam na forum juz chyba jak mod "honorowy" ;) Jak ktos zostanie modem to sie moze okazac, ze z forum korzysta kilku zwyklych uzytkownikow i kilku modow... Oczywoiscie jestem za, zeby ktos chetny zajal sie moderowaniem. Co do literowek i korekty ortograficznej to mozna by dac automat jakis ale ta kwestia wg mnie nie jest najwazniejsza.

Awatar użytkownika
cin
Junior Member

Postautor: sztosz » 18 kwie 2007, 10:14

Zobaczymy co powie Misiek :) Jeżeli nie będzie sprzeciwów, to ruszymy tą sprawę do przodu ;) Doskonale rozumiem ~cin'a, nikt z nas się nie starzeje, i przeważnie przybywa nam obowiązków, a chyba nikt nie zaprzeczy, że obowiązki rodzinne są ważniejsze od forum ;)

Ale najpierw należało by się zorientować w sytuacji, dowiedzieć kto z obecnych moderatorów i administratorów bywa na forum i jak często.

Awatar użytkownika
sztosz
Administrator

Postautor: mummle » 18 kwie 2007, 13:04

Od dłuższego czasu na pewno bywam tu rzadziej niż kiedyś. Staram się jednak wpaść i poczytać posty kilka razy w tygodniu, głównie późno w nocy - cóż praca i brak czasu w ciągu dnia.
Moje ostatnie interwencje? Od dłuższego czasu brak. No ale jeśli wpada się tak późno to z reguły ktoś już zdążył posprzątać.
Nowi moderatorzy? Jak najbardziej jestem za.
Jeśli wszystko ułoży się tak jak planuję, wrócę do mojego ulubionego zajęcia, będę miał więcej czasu i jeszcze mi za to zapłacą :) No i będę na bieżąco z wiadomościami z branży IT, nowymi problemami. Mam nadzieję, że moja zmiana miejsca pracy odbije się korzystnie na forum ;)

We wszechświecie więcej jest głupoty niż wody. I ma dłuższy okres trwałości.
Obrazek
Awatar użytkownika
mummle
Administrator

Postautor: luk47 » 18 kwie 2007, 13:49

rozszerzenie grona moderatorów?
jak najbardziej tak!
:)

Człowiek jest wolny całkowicie lub nie jest wolny wcale.
Awatar użytkownika
luk47

Postautor: konrad » 18 kwie 2007, 14:25

Cóż, pozostaje mi się podpisać po słowami mummle, poza tym, że na razie nie rysuje mi się perspektywa możliwości aktywniejszego udziału :)
Wpadam regularnie, czytuję, ale na pisanie czasu brak... Praca, praca, a po pracy niechęć do kompa, nie zakładałem sobie nawet netu w domu po ostatniej przeprowadzce, skutecznie to utrudniają.
Dlatego, i z powodu pozostałych wypowiedzi, rozszerzenie grona jest nieuniknione. Nie śmiałbym też protestować gdyby ktoś chciał mi odebrać funkcję.

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich

Przeczytaj
-------------
Zostań e-Polakiem!
-------------
http://www.hattrick.org - najlepszy manager piłkarski w sieci. Teraz również po polsku
konrad
Administrator

Postautor: netvalker » 18 kwie 2007, 15:00

Od siebie dodam że "wpadam" tu prawie codziennie. Odpowiadam na posty gdy czas pozwala, wkrótce prawdopodobnie zmienię pracę i ju.ż chyba wogóle przestanę korzystać z kompa.
jedno jednak chcę podkreślić, gdy zobaczę post który wychyla się poza regulamin bądź jest napisany niechlujnie to go wywalam lub wysyłam PW i oczywiście walę punkty.
Staram się to robić jak tylko mogę. Natomiast forum ma taką fajną funkcję jak zgłaszanie wiadomości, więc jak się coś pojawi sprawdzam i działam.
Rss na forum sami wiecie jak działa...

Pozdrawiam.

P.s. Co do nowego moda oczywiście jeśli taka jest wola większości podporządkuję się.

Awatar użytkownika
netvalker
Administrator

Następna

Wróć do Ogłoszenia Administracyjne