HotLine Miranda

Problemy ze wszelkiej maści programami. Rekomendacje softu.

Postautor: Frank Holman » 24 lis 2007, 6:31

Krizz jest taka wtyczka "my details"
Obrazek
sztosz - są czasem problemy z serwerami gg; błąd ten jednak wyskakuje także przy problemach z firewallem

\
Awatar użytkownika
Frank Holman
Junior Member

Postautor: Krizz » 24 lis 2007, 12:35

____Dzięki!

Awatar użytkownika
Krizz
Junior Member

Postautor: Frank Holman » 25 lis 2007, 12:22

[SIZE="4"][color="Red"]SimpleAway[/color][/SIZE]

poniżej opisy z forum miranda-im.pl (autorów tekstów pominąłem)

SimpleAway zastepuje modul „SRAway”. Wtyczka wykrywa czy dany stan dla danego protokolu umozliwia ustawienie opisu i w zaleznosci od tego wyswietla okno do wpisania wiadomosci (czego wbudowany modul nie potrafil = cwmnp), zapamietuje do 10 opisow, ktore nastepnie można wybrac z listy (cwmnp), daje mozliwosc wyboru stanu w oknie do ustawiania opisu, za czym idzie mozliwosc ustawienia opisu dla trybu offline (cwmnp) (nalezy przy tym pamietac, zeby w ustawieniach odpowiednich protokolow zaznaczyc aby uzywaly ostatniego opisu przy rozlaczaniu), w oknie pokazywany jest licznik wpisanych znakow (cwmnp), umozliwia odczytywanie opisow stanow osob rozlaczonych badz niewidocznych (cwmnp), oraz do okna odczytu opisu stanu dodaje przycisk „Copy to Clipboard”(cwmnp).

autorem wtyczki jest harven

23.09.2007 Na Miranda Goodies pojawiła się wersja 1.7.0.0 wtyczki, tylko że jest to jej poprawiona stara wersją by Harven, ale tylko w takim stopniu, aby działała z Mirandą 0.7.
http://developer.berlios.de/projects/mgoodies

Tymczasem kilka miesięcy wcześniej (21.05.2007) inny developer Dezeath wprowadził wiele nowych funkcji i udostępnia swoją wtyczkę w innym miejscu. Jego wersja ma większe możliwości. Nazwał ją 1.7.0.0. ale beta2

[color="Red"]SimpleAway 1.7.0.0 Beta 2[/color]:
np. http://rapidshare.com/files/72043610/simpleaway.dll

Teraz mamy dwie wersje 1.7.0.0, jedną stabilną i drugą betę, bardziej rozbudowaną od tej pierwszej ;)

Załączniki
saway.png
saway.png (46.24 KiB) Przeglądany 4750 razy
\
Awatar użytkownika
Frank Holman
Junior Member

Re: HotLine Miranda

Postautor: vacu » 28 paź 2011, 15:36

Odświeżam bardzo stary wątek, bo mam pytanie - czy orientuje się ktoś na temat protokołu Lotus Sametime w Mirandzie? W sieci znalazłem co prawda wtykę z 2005 roku niestety linki w oryginalnym wątku wtyczki nie działają a zassana przeze mnie gdzieś z netu wersja nie działa kompletnie :(

Może ktoś ma tę wtykę w wersji działającej i mógłby wrzucić to lub na @?

Ew. może ktoś zna inny komunikator obsługujący protokół sametime działający też jako "portable"?

[Edytka]

Jakby ktoś szukał to znalazłem Pidgin - też multikomunikator, znaaacznie bidniejszy od Mirandy ale obsługuje sametime'a, gg i xmpp o co mi chodziło. A co myslicie o AQQ ?

Obrazek
Awatar użytkownika
vacu
Junior Member

Poprzednia

Wróć do Software