usuwanie postów II ...cenzura

W tym dziale możecie zgłaszać swoje propozycje, sugestie i uwagi (nawet krytyczne) dotyczące naszego portalu.

Postautor: pionaj » 23 paź 2005, 10:32

Kojani
z całym szacunkiem ale wczuj sie w moja sytuację
zadałem oficjalne ,proste pytanie(vide orazek) a tu ciach zniknęło
i ta zabawa z usuwaniem trwała parokrotnie zanim na PW znalazłem odpowiedż od Franka
a na końcu
,,......mało mnie obchodzi czyjekowliek zdanie w tej sprawie,,

no to sobie pomyślałem ..ciebie może tak mało ale ...forum to nie folwark Orwella i może warto sie jednak zastanowić co sie dzieje ostatnio :-)
pojawiajaą sie nowi userzy ale jakos po paru wychyłkach miny chyba im rzedną i blednaą jak gwiazdki ,znikaja jak jętki jednodniówki
no to ja jak zwykle kijek w mrowisko i czekam :-(

GA M55S-S3,Athlon64 3500(AM2)@2.5GHz/GF 7300GT Galaxy/ZALMAN 256MB, WDC 250GB 16MB SATAII,2x512 DDR2/667mHz Kingston,Chieftec450, LG GSA-H10N. LCD BenQ FP91G+ i Asus A6RP AP0083+WD2000KS

Obrazek
Awatar użytkownika
pionaj

Postautor: cin » 23 paź 2005, 11:08

Nie wiem, kto to usunal, ale zwykle bywalo tak, ze w takich sprawach porozumiewalismy sie w gronie modow/adminow przed podjeciem decyzji. Chyba, ze w poscie bylo cos o poszukiwaniu crackow itp, ale wtedy zwykle temat sie ucinalo krotkim postem, a nie usuwaniem.

Awatar użytkownika
cin
Junior Member

Postautor: Frank Holman » 23 paź 2005, 11:24

dodam tylko, że było poźno ok. 0:30

dostrzegłem, iż kol. pionaj uparcie publicznie (nie wiem czemu) przyczepai się do zawartości moich postów dziale news

skasowałem 2xzbędne pytanie i wysłałem priva, aby tego typu sprawy poruszał prywatnie. albo w innym dziale - napisalem tez co myśle o tym wszystkim o tej porze dnia i nie tego zdania nie zmieniam

wszystko odbyło się szybko i ostro, bowiem zamiest reagować na priv kol. pionaj zaczął umieszczać uparcie swoje polemiki w inych tematach w dziale, jednoczesnie wyrzucając na przód stare newsy mimo że nic w nich nowego nie było

dodam jeszcze, że już raz zakaz polemizowania w dziale news był przeze mnie wymuszany (nie pamiętam na kim) i ta sprawa myślałem, że nie bydzi już wątpliwości zwłąszcza, aktywnych stałych userów, jak kol. pionaj

jeśli natomaist idzie do zachęcania ignorowania niektóych wypowiedzi: tak czynię to z premedytacją i powiem dlaczego: jeszcze jestem w stanie zaakceptować to że pewne osoby wypisują na forum żenujące merytorcznie bzdury (jak np. że najlepszym steronikiem do GF2MX200 (sprzed 5 lat) jest 77.xx (sprzed 5 miesięcy) - czy inne teksty których nawet nie jestem wstanie przytoczyć), ale nie muszę co chwilę oglądać obrzydliwej włochatej klaty takiego kogoś, i mam chyba prawo pokazać innym że także moga odstresować się wyłączając te paskudztwa

\
Awatar użytkownika
Frank Holman
Junior Member

Postautor: xadet » 23 paź 2005, 11:46

GF2MX200 (sprzed 5 lat) jest 77.xx
Radze czytać uważnie i ze zrozumieniem, apropo Avataru :twisted: wyjaśniłem dokładnie to w poście który wyleciał w cyber czarną dziure...

Head Shot !
xadet
Junior Member

Postautor: pawcio1991 » 23 paź 2005, 17:33

ktoś usunął mój temat czy będziecie używać nadchodzący service pack3, zrobiłęm ankiete ale po południu już jej nie było na forum.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Mój komp:
- intel pentium D 3.06 Ghz
- Nvidia Geforce 7300LE
- 512 mb ram
- i ogólnie to mam shit w kompie bo z vobisu :D
Obrazek
Awatar użytkownika
pawcio1991
Junior Member

Postautor: zx » 23 paź 2005, 17:48

pawcio1991 - bo głupie pytanie. Nawet jeszcze nie wiemy co SP3 będzie zawierał...

Awatar użytkownika
zx

Postautor: arakus » 23 paź 2005, 21:10

xadet pisze:Radze czytać uważnie i ze zrozumieniem, apropo Avataru wyjaśniłem dokładnie to w poście który wyleciał w cyber czarną dziure...

nie ,że bronie Franka ale twoje odpowiedzi są czasami naprawde bez sensu ...

FCB NeovisioN
arakus
Junior Member

Postautor: sztosz » 23 paź 2005, 21:29

A propos Avatara (Avataru???): Czy jak bym dał zdjęcie papieża (JPII albo obecnego Papa Razi) w pozie jak Lepper xadeta, wraz z tymże brakiem odzienia, to czy też by to przeszło? I dlaczego nie ;)

You never give you your money, you only give me your funny paper, and in the middle of investigation your break down...
Awatar użytkownika
sztosz
Administrator

Postautor: cin » 23 paź 2005, 22:20

Bo poziom kultury (zeby nie wymieniac wiecej cech), JPII i Leppera oraz jego "ziomali" rozni sie drastycznie.
Trudno miec szacunek dla czesto prymitywnych zlodzieji, kombinatorow, natomiast osobom wybitnym (nie tylko z kosciola) nalezy sie odrobina szacunku.
Co do avataru xadeta to nie popieram go, ale napewno poodbne cos bardziej by mnie urazilo, gdyby dotyczylo osoby powszechnie szanowanej. A JPII kazda osoba inteligentna i kulturalna szanowala, niezaleznie, czy akceptowala Jego swiatopoglad i nauki.

Awatar użytkownika
cin
Junior Member

Postautor: sztosz » 24 paź 2005, 12:12

Zgadzam się z tobą cin. "JPII kazda osoba inteligentna i kulturalna szanowala." I moge się założyć że błednym nie było by stwieerdzenie że "JPII szanował kążdą ludzką istotę". Czy Lepper szanuje chociażby polaków... no tu bym mógł bardzo długo polemizować. Czy więc ja powinienem nie szanować Leppera? Być może, ale mimo wszystko go szanuję jak i staram się każdego szanować. Ale szacunek to nie to samo co chęć oglądania jego gołej klaty. I teraz pytanie do xadeta: Czy ty szanujesz innych ludzi, a zwłaszcza forumowiczów? A jeżeli tak to jak w kontekscie szacunku oceniasz *zmuszanie do oglądania gołej klaty pana Leppera ludzi którzy nie mają na to najmniejszej ochoty?

_________
*Piszę że zmuszasz, bo żeby czytać wątki w których ty xadecie uczestniczysz, muszę oglądać zdjęcie A. Leppera albo włączyć ignorowanie twoich postów.

You never give you your money, you only give me your funny paper, and in the middle of investigation your break down...
Awatar użytkownika
sztosz
Administrator

PoprzedniaNastępna

Wróć do Portal