usuwanie postów II ...cenzura

W tym dziale możecie zgłaszać swoje propozycje, sugestie i uwagi (nawet krytyczne) dotyczące naszego portalu.

usuwanie postów II ...cenzura

Postautor: pionaj » 23 paź 2005, 8:34

słuchajcie
tego to bym sie w najczarniejszych snach nie spodziewał że spotka mnie na forum taka przykra niespodzianka
W moim poprzednim temacie lwia część dyskusji została wycieta ,dosłownie wykastrowana co powoduje iż całkowicie temat stracił sens i wypaczono główne meritum zagadnienia
Ba ..jakby tego było mało odbyło sie to beż wczesniejszej rzeczowej dyskusji i powiadomienia zainteresowanego autora tematu (zauważyłem że staje sie to nowym zwyczajem tego forum)
Domagam sie wyjasnień co to za samowolka?
czyżby juz nie mozna było w dziale do tego przeznaczonym zaznać swobody wypowiedzi?
edit
,fajnie, faktycznie to wygląda
-zakładam temat w dziale gdzie mozna rzekomo sie pożalić
-jest zalążek dyskusji
-nawet zmierza to do happy endu
- rano na drugi dzień kukam a tu ,farinelli, z tematu
- ja wyszedłem na.......
i co może teraz bedę udowadniał że nie jestem wielbłądem?

GA M55S-S3,Athlon64 3500(AM2)@2.5GHz/GF 7300GT Galaxy/ZALMAN 256MB, WDC 250GB 16MB SATAII,2x512 DDR2/667mHz Kingston,Chieftec450, LG GSA-H10N. LCD BenQ FP91G+ i Asus A6RP AP0083+WD2000KS

Obrazek
Awatar użytkownika
pionaj

Postautor: xadet » 23 paź 2005, 9:26

http://winforum.pl/showthread.php?t=11432&page=1 Mój post pod Naczelny Prawnik-Frank Holman też ktoś usunął za to nie usnął zupełnie niepotrzebnego i bezsensu, screena w 1 poście Naczelny Prawnik-Frank Holman, namawiającego do ignorowania moich postów przez wszystkich userów, modów i adminów...

Head Shot !
xadet
Junior Member

Postautor: arakus » 23 paź 2005, 9:32

xadet pisze:http://winforum.pl/showthread.php?t=11432&page=1 Mój post pod Naczelny Prawnik-Frank Holman też ktoś usunął za to nie usnął zupełnie niepotrzebnego i bezsensu, screena w 1 poście Naczelny Prawnik-Frank Holman, namawiającego do ignorowania moich postów przez wszystkich userów, modów i adminów...

twoj na to sobie zaslużyl :)

FCB NeovisioN
arakus
Junior Member

Postautor: zx » 23 paź 2005, 9:38

Tak nieśmiało trochę, ale może najwyższy czas dodać/zmienić moderatorów na kogoś z zapałem i chęcią domagania się od każdego poprawnej pisowni itp itd?

Awatar użytkownika
zx

Postautor: pionaj » 23 paź 2005, 9:49

xadet
nie moge zabrac glosu w sprawie twojego usuniętego bo nie wiem co w nim było :-(
pewnie nawety nie ma po nim smrodu :-)ale ty przynajmniej wiesz kto to zrobił:-)
ktoś tu działa w/g zasady co wolno wojewodzie to nie......
i potem mamy to co mamy :-( cięzko będzie coś odkręcać i udowadniać swoje racje
Kiedyś ,kiedy jeszcze obowiązywały na forum zasady ,gentelmeńskie, ,to usunięte można było w koszu zobaczyć ale dzis .......
proponuję kopiowanie stron i wklejanie w celu udowadniania swoich racji czy też wytykania błędów innym
zx
no trudno jeżeli juz przykleiłes sie przy moich wypocinach chos troszke nie na interesujący mnie temat ale owszem jestem za i proponuję oczywiscie twoją kandydaturę jako Naczelnego Inkwizytora Błędów Wszelakich
i mam tu na myśli poprawną pisownię oczywiście bo od wytykania innych błędów jesteśmy my wszyscy , mam nadzieję że poza ,szarżami, to jeszcze jesteśmy sobie wszyscy równi

GA M55S-S3,Athlon64 3500(AM2)@2.5GHz/GF 7300GT Galaxy/ZALMAN 256MB, WDC 250GB 16MB SATAII,2x512 DDR2/667mHz Kingston,Chieftec450, LG GSA-H10N. LCD BenQ FP91G+ i Asus A6RP AP0083+WD2000KS

Obrazek
Awatar użytkownika
pionaj

Postautor: Kojani » 23 paź 2005, 9:55

OK pionaj przywróciłem wątek - zablokowany oczywiście.
Jeśli możesz to wytłumacz mi z grubsza sens tych wypowiedzi, bo ja nie bardzo widzę merytoryczność tego wątku poza próbą udowadniania przez Was obu - sobie wzajemnie - własnych racji.
Takie rzeczy można robić na PW.

Pozdrawiam

Kojani

________________________________________________________________________________
"kiedy nie ma się nic mądrego do powiedzenia, lepiej milczeć, wtedy nawet głupca moga wziąć za mędrca"
Awatar użytkownika
Kojani
Administrator

Postautor: xadet » 23 paź 2005, 9:57

pionaj
właśnie nie wiem kto go usunął moge się domyśleć, że to któryś z tych Adminów/modów tego działu:Misiek, konrad, mummle, Kojani, cin, Cysorz, VOGEL, netvalker, Doggydog, RedMod... :-\

Head Shot !
xadet
Junior Member

Postautor: Kojani » 23 paź 2005, 10:02

xadet pisze:pionaj
właśnie nie wiem kto go usunął moge się domyśleć, że to któryś z tych Adminów/modów tego działu:Misiek, konrad, mummle, Kojani, cin, Cysorz, VOGEL, netvalker, Doggydog, RedMod... :-\

Przykro mi ale nie widzę śladu usunięcia Twojego postu w w/w wątku czy aby go faktycznie umieściłeś ??

Pozdrawiam

Kojani

________________________________________________________________________________
"kiedy nie ma się nic mądrego do powiedzenia, lepiej milczeć, wtedy nawet głupca moga wziąć za mędrca"
Awatar użytkownika
Kojani
Administrator

Postautor: sztosz » 23 paź 2005, 10:08

Jeżeli mogę się wypowiedzieć, to jestem przeciwko wszelakiej samowolce. A zwłaszcza przeciwko owej czynionej przez osoby które powinny strzec porządku, regulaminu na forum. Moderator, Admin to nie bóg, to kolega który ma kompetencje do tego by uporządkować wypowiedzi które mogą być odstające od tematu lub prezentować bardzo niski poziom. Nie zapominajmy o tym że to nie jest jak to Kojani pięknie w innym temacie ujął "Policyjne forum". Niech to pozostanie "Przyjacielskim forum" z dżentelmenami a nie bogami w zarządzie.

Namawianie do ignorowania czyichkolwiek postów, które były by nie wiem jak głupie* jest rzeczą wysoce niestosowną zwłaszcza że jest to propozycja którą wysuwa moderator. Usuwanie rzeczowych pytań, o objętość postów, zwłaszcza że do ich treści wystarczył by w zupełności LINK też uważam za wysoce nie eleganckie. Zwłaszcza że autor pytania nie został poinformowany o zaistniałym fakcie, o wytłumaczeniu już nie wspominająć.

________
PS. Proszę aby nikt tego nie odbierał jako "pstryczka w nos". Nie mam pretensji do użytkownika którym jest każdy z nas, nawet Misiek. To co napisałem jest do ogólnie pojętych moderatorów, którym sie jest prócz i wraz z byciem moderatorem.

*Nie jest tutaj moją intencją obrażać kogokolwiek!

You never give you your money, you only give me your funny paper, and in the middle of investigation your break down...
Awatar użytkownika
sztosz
Administrator

Postautor: zx » 23 paź 2005, 10:23

pionaj pisze:twoją kandydaturę jako Naczelnego Inkwizytora Błędów Wszelakich

Ja? ;) Nie... nie... Cały czas jestem przeciw wycinaniu wszelkich postów nie na temat. Wiem, że śmietnik się może zrobić z tematu np. o dyskach, gdy pod koniec przechodzi się do oceniania kart graficznych. Co z tego, gdy uczestniczącym w temacie miło się rozmawia, nawet gdy zbaczają z tematu?

Przydałaby się również możliwość włączenia przez postującego autodestrukcji posta, który znikałby po np. jednym dniu - dzięki czemu moderatorzy mieliby mniej do roboty.

W tym wypadku mamy wyraźne dwie strony medalu i ciężko jest znaleźć złoty środek. Pamiętajmy jednak, że forum powinno być rozrywką, a nie pracą...

Awatar użytkownika
zx

Następna

Wróć do Portal