Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak uruchomić wejścia audio z przodu obudowy? Chciałbym podłączyć słuchawki

#1
Czy ktoś wie a jeśli wie to jak...
Mam port USB z przodu obudowy, wszystko jest podłączone bo urządzenia USB działają, ale nie działają dwa pozostałe porty na tym panelu czyli mikrofon i słuchawki... zależy mi na słuchawkach... kartę dźwiękowa mam SB Lvie 5.1 co trzeba zmienić w BIOSIE? W systemie (mam XP Prof.) czy gdzieś indziej. Proszę o pomoc bo już mnie kurw... strzela i bliski jestem samobójstwa !!

Słuchawki są normalne nie tam jakieś USB czy coś takiego... port przy USB dla słuchawek tez normalny tylko, ze ta"dziurka" na słuchawki znajduje sie na panelu od USB wiec tu szukam przyczyny, sprawdzałem wszystko jest podłączone... sterowniki nowe sa, wszystko jest, nic nie jest wyciszone... jak ktoś wie pomocy...

PS.Chodzi mi o to jeśli jeszcze nikt nie zrozumiał, ze chce mieć z tylu SB podłączone głośniki tak jak mam (zajmuje to dwie dziurki), a z przodu jeśli będę potrzebował to podłączę sobie słuchawki i tylko w razie co w opcjach zmienię żeby były zamiast głośników słuchawki, ale jak tak robię to słuchawki i tak nie działają... słuchawki owszem działają z tylu, ale nie z przodu a zależy mi na przodzie... Smile pomocy`!!!
#2
A te owe wejscie , jest podlaczone niby do czego ?? Do płyty gł ??
#3
A może rozgałęźnik by załatwił sprawę? Są takie cuda w sprzedaży, koszt ok. 5 PLN. Wygląda to jak zwykły jack-przejściówka, tylko ma dwa wejścia.

Pozdrawiam
#4
Live przecież nie ma możliwości wpięcia jakiś kabelków w jego płytkę. Wszystko załatwia się przez tylny panel. Myślę, że ten kabelek od audio na panelu masz wpięty w płytę głowną do karty, która jest zintegrowana na płycie. Jeżeli tak jest, to możesz w zaawansowanych właściwościach audio wybrac urządzenie z którego system korzysta i przełączyć się na to AC'97 bo pewnie takie masz na płycie i powinno być OK. Oczywiście pod warunkiem, że nie jest wyłączone w biosie i ma zainstalowane sterowniki.
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Słuchawki kostne opinie [oddzielony] Zdzisiek78 1 786 21.04.2020 18:22
Ostatni post: Spartan
  Windows 7 Jak rozdzielić dźwięk z filmu na głośniki telewizora a z komputera na słuchawki? Balloon 5 2,577 11.07.2010 12:42
Ostatni post: cin
  Jakie słuchawki? Arab 0 200 11.11.2007 23:14
Ostatni post: Arab
  słuchawki stereo..... piotrino1 17 624 27.04.2007 07:01
Ostatni post: piotrino1
  Windows XP Brak dźwięku: nie można odtworzyć strumienia audio - brak sprzętu audio $ 13 572 09.10.2004 21:34
Ostatni post: Frank Holman
  jak podłączyć słuchawki adaman 2 284 27.12.2003 23:09
Ostatni post: adaman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości