Czy jesteś zadowolony, że jesteś Polakiem?

Tutaj można porozmawiać o wszystkim i o niczym. W pełni dostępne dla użytkowników niezarejestrowanych.

Czy jesteś zadowolony, że jesteś POLAKIEM?

Nie mam zdania
72
27%
Tak
106
40%
Nie
88
33%

Liczba głosów : 266

Postautor: Symu » 03 mar 2003, 8:53

No i podobnie jak Cysorz - powyższe 2 posty sa moje, nie zauważyłem, że został włączony Gość.

"It's nice to be important, but it's more important to be nice." - Scooter
Awatar użytkownika
Symu
Junior Member

Postautor: konrad » 03 mar 2003, 13:08

W związku z wykasowaniem działu Problemy z forum wszystkie tematy z niego zostały przeniesione do OT, a także zmieniono zasady pisania w OT - mogą to robić również niezalogowani. PablO zapomniał o tym poinformować. Pozdrawiam

Przeczytaj
-------------
Zostań e-Polakiem!
-------------
http://www.hattrick.org - najlepszy manager piłkarski w sieci. Teraz również po polsku
konrad
Administrator

Postautor: Gość » 09 kwie 2003, 11:47

A ja powiem tyle:
Byłem Polakiem, Jestem Polakiem i Będę Polakiem...

... i jest mi z tym dobrze :D

Gość

Postautor: zx » 28 maja 2003, 17:34

Hmmmm... nie wiem co o tym myśleć. Ja nie patrzę na to jako na państwo, naród etc. Zawsze można wyjechać ;P Gdybym miał odpowiedzieć na pytanie... hmm... w czasach średniowiecza NIE WSTYDZIŁBYM SIĘ ZA POLSKĘ I MÓGŁBYM ODDAĆ ZA NIĄ ŻYCIE, ale teraz - naród to głównie formalność, bo co tu mówić jak jeden kradnie srugiemu komórkę, albo samochód...

Awatar użytkownika
zx

Postautor: jock » 06 cze 2003, 15:26

łajt pałer? ja tam jestem obywatel swiata ;D

.:Windows Xp Pro SP1:. .:Athlon 1900+:. .:ASUS A7S333:. .:256Kingston:. .:GeForce2Mx440tv:. .:2x80Gb Barracuda:. .:8x4x32LG:. .:4xDVD LG:.
Awatar użytkownika
jock
Junior Member

Postautor: bodek » 20 lip 2003, 22:47

Wszedłem jako gość, to wyżej to moje.

Awatar użytkownika
bodek

Postautor: netvalker » 26 sty 2004, 19:06

Wiem że temat stary ale ...

Co się stało z e-Polską ??
Czy jak wszystkie w tym kraju Powstania - popadła w zapomnienie ??

Wszędziej gdzie nie spojrzysz Obłuda i Zakłamanie, Młodzież która dąży do władzy wychowywana przez rządzących nic nie zmieni. Jak śpiewa Big-Cyc "Tu Nie Będzie Rewolucji!!!" - wszyscy po blisko 50 - latach zniewolenia czegoś się, w przeciągu ostatnich 10 lat, dorobili. Każdy wreszcie coś posiada, coś co bał by sie stracić wychodząc na ulice. Zauważcie, Pielęgniarki, Górnicy, Kolejarze i inni wszystkim coś obiecano - aby tylko ich uciszyć.

Tu nie będzie rewolucji, już nie...

A tak poza tym to jestem Dumny że jestem Polakiem, Tak dobrze napisałem jestem Dumny. Tak samo jak jestem dumny że jestem człowiekiem, i nie wypieram się swoich korzeni tylko dlatego że POLSKA to jak mawiają "... Kraj złodzieji, kłamców, lewusów i wichrzycieli ...".
Choć nie podoba mi się to i staram sie z tym walczyć, pewnie z marnym skutkiem ale, zawsze...

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
netvalker
Administrator

PoprzedniaNastępna

Wróć do Off - topic