Czy jesteś zadowolony, że jesteś Polakiem?

Tutaj można porozmawiać o wszystkim i o niczym. W pełni dostępne dla użytkowników niezarejestrowanych.

Czy jesteś zadowolony, że jesteś POLAKIEM?

Nie mam zdania
72
27%
Tak
106
40%
Nie
88
33%

Liczba głosów : 266

Postautor: konrad » 28 lut 2003, 12:18

Zapomniałeś podać linka :)
U mnie w podpisie. Pozdrawiam

Przeczytaj
-------------
Zostań e-Polakiem!
-------------
http://www.hattrick.org - najlepszy manager piłkarski w sieci. Teraz również po polsku
konrad
Administrator

Hmmm...

Postautor: Cysorz » 01 mar 2003, 5:01

Czytam te Wasze wypowiedzi i z przerażenie stwierdzam, że co poniektórzy fakt bycia Polakiem uważają za zło konieczne. Conajmniej dziwne. Tylko jedno małe pytanie: Co uczyniliście, aby to zmienić? Konkretnie!!! Wasze umysły kształtują media - co do tego nie ma dwóch zdań, bo opinie tutaj cytowane w przeważającej większości są po prostu podświadomym czerpaniem zasłyszanych "prawd" z brukowych mediów typu TVN czy też Gazeta Wyborcza... Uświadomcie sobie wreszcie, że Polska jest liczącym się w Europie krajem o gospodarce co prawda pokręconej, ale nadal jednej z największych.
Tak głośno jest naokoło o korzyściach wejścia Polski do UE, że aż to dziwne jest... Przecież faktycznie dopiero po 20 latach pełnego członkowstwa w UE (pokreślam: pełnego!) Polska liczyć może na jakie-takie wsparcie - licząc oczywiście, że znajdzie się następny naiwny, który będzie płacił "frycowe" za wejście do Unii...
Nie będę się rozpisywał ani uczestniczył w słownych utarczkach - tylko by to niepotrzebne miejsce zajęło, kończę więc:
Być Polakiem to nie wstyd - wprost przeciwnie: to powód do dumy!

Awatar użytkownika
Cysorz
Junior Member

Postautor: konrad » 01 mar 2003, 12:52

Cóż mi Cysorz pozostaje, dawno Cię tu nie widziałem, więc może nie wiesz nic o e-Polsce. Serdecznie zapraszamy. Pozdrawiam

Przeczytaj
-------------
Zostań e-Polakiem!
-------------
http://www.hattrick.org - najlepszy manager piłkarski w sieci. Teraz również po polsku
konrad
Administrator

Sprostowanie

Postautor: Cysorz » 02 mar 2003, 2:59

To wyżej to ja, Cysorz - przepraszam za brak podpisu.

Awatar użytkownika
Cysorz
Junior Member

Postautor: szunaj » 02 mar 2003, 17:47

Cysorz masz oczywiście racje. Wybacz, że to napiszę, ale to są tylko słowa. Masz zamiar na tym poprzestać?
:wink:
----------------
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
szunaj
Junior Member

Postautor: Cysorz » 02 mar 2003, 23:09

Nie, Szunaj - nie przestaję. Od 5 lat działam w Fundacji, która ma za zadanie m.in. uświadamiać ludziom, że mogą myśleć niezależnie. Wybacz, że tutaj się reklamował nie będę, ale z jednej strony to nieetyczne a z drugiej (nie podając szczegółów) wolę zostać anonimowy - a znaleźć mnie i wszystkie moje dane byłoby wtedy bardzo łatwo, jako że jestem tam osobą publiczną ;)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Cysorz
Junior Member

Postautor: szunaj » 03 mar 2003, 5:30

Miło mi wiedzieć, że nie każdy poprzestaje na narzekaniu :) .
----------------
Pozdrawiam.

Załączniki
148_1046666070.jpg
Awatar użytkownika
szunaj
Junior Member

PoprzedniaNastępna

Wróć do Off - topic