Co nam się nie podoba w nowych Windowsach

Tutaj można porozmawiać o wszystkim i o niczym. W pełni dostępne dla użytkowników niezarejestrowanych.

Re: Co nam się nie podoba w nowych Windowsach

Postautor: Karlinka » 11 lis 2013, 9:40

mnie się nie podoba ogólnie interfejs nowych Windowsów :/

Karlinka
Junior Member

Postautor: Manlistra » 11 lis 2013, 15:57

Chyba wpychanie zmian podpatrzonych w Linuksach na siłę wraz z 'prostotą' jaką gwarantuje przejście na dotykowe interfejsy i obsługę. To wszystko w zamkniętym systemie, brak możliwości wyłączenia tych funkcji i powrócenia do starych - lubianych i sprawdzonych rozwiązań.

To tak jakby nagle zamiast sprawdzonych asfaltowych dróg zacząć je zdzierać i sypać w ich miejsce żwir...

Awatar użytkownika
Manlistra
Junior Member

Postautor: Krix » 06 sty 2014, 21:00

Nie podoba mi się to wyskakiwanie niepotrzebnych okienek za każdym razem kiedy chcę coś zainstalować. Wiem że to można wyłączyć, i u siebie mam to wyłączone, ale jak korzystam z innych komputerów doprowadza mnie to do szału. Poza denerwują mnie kafelki, ale to szczegół. Zapomniałbym o płynności działania po dłuższym okresie od formatowania.

Krix
Junior Member

Postautor: olka2 » 30 cze 2015, 10:16

kupiłam sobie nowiutkiego lenovo, bo był promocja akurat na http://winforum.pl także było taniej. Ale nie podoba mi sie ten nowy windowds

Ostrzeżenie 1/3! Powód: kryptoreklama. Moderator

olka2
Junior Member

Poprzednia

Wróć do Off - topic