• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 72
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy uwagi i sugestie na temat forum na phpbb - do roku 2018

#1
Nie wiem kto podział wprowadził, ale moim zdaniem jest on zły. Na poprzednim forum wątki, które by można zaklasyfikować do podanych tu działów zdażały się bardzo rzadko (chodzi mi o działy: Sterowniki, Kompatybilność urządzeń, Aktualizacje i dodatki). Dział Kompatybilność oprogramowania proponuje przemianować na Problemy z oprogramowaniem czy coś w tym stylu, gdyż taka nazwa kojaży mi się z problemami typu dlaczego na XP mi to nie działa, a chodzi chyba raczej o problemy w stylu jak to zrobić w tym programie, albo jakiego programu użyć  Wink
Na pozostałe działy proponuje m.in.: Sieć i Internet - wszystkie problemy związane z LAN i Internetem, Zabezpieczenia - bezpieczeństwo danych i nie tylko.
#2
Masz racje Greg tak sobie rzucił, zaraz pożądek zrobimy.
#3
Board znowu "działa", ale niestety chodzi jak przed awarią (czyli nie da się korzystać).
Jeżeli to forum nie zostało przewidziane tylko jako tymczasowe i jeżeli jest możliwość, abyśmy zostali przy tym forum, proponuje małą ankiete.
#4
No i co teraz? Przenosimy sie tu czy zostajemy tam?
#5
no wlasnie
"To be or not to be"
#6
Dajcie adresik do starego boardu, bo posiałem Sad

Ja myśle że będzie i tu i tu, chociaż tam przydałby sie link na głównej do tego forum...róbta co chceta Smile
#7
Ponieważ to forum działa zdecydowanie lepiej (na razie tak jest, ale nie sądzę żeby kiedykolwiek było gorzej niż na BOARD), ja proponuje zostać przy tym, a ze starego zawsze możemy czerpać wiedze i z czasem większość tej wiedzy tutaj napłynie, bo pytania zapewne się będą powtarzać.

Stare forum znajduje się pod adresem:
board.freeweb.pl/subjects.php?board_id=1010
#8
Jedynie tylko zmienlibym kolory tla, te sa za jasne. Takie moje zdanie, ale niestety nie umiem robic skinow, wiec jak ktos umie to zrobilby podobny do tego z Boarda. Niech sie komponuje z kolorystyka winxp.pl

Cala reszta jest SUPER
#9
Mi nadal nie działa stare forum Cry
#10
Powiem wam tak, tamto forum znowu nie działa, a na tym forum będziecie tylko potem najprawdopodobniej całe forum razem z zawartością przejdzie na adres forum.winxp.pl, to forum jest o wiele lepsze wystarczy wejść w FAQ i zobaczyć ile ma opcji, ja nie wiem róbcie jak chcecie.
#11
Misiek masz racje, to forum jest zdecydowanie lepsze, ale nam przede wszystkim chodzi o wiedzę która została na BOARD i do której dostęp by się przydał.

P.S. No i to by było na tyle BOARD'a, 5 min. po ponad tygodniu bezczynności, a na gł. stronie zero info o awarii.
#12
Witam.

Jesli o mnie chodzi to, to forum podoba mi się bardziej ale zgadzam się z ludżmi iż należało by ciutkę Tongue popracować nad kolorystyką najlepiej dopasować do Idea Luny. Ale ogólnie jest dobrze a nawet bardzo dobrze.

Pozdrawiam
#13
jestem ZA nowym forum. bardziej czytelne, ladny desing i w ogole Smile
#14
Confused
Cze
jak już napisałem szkoda starego a w szczególności wiadomości w nim zawartych

powodzonka
#15
Jestem za tym forum. Jest o wiele bardziej czytelne posiada wiele dodatkowych funkcji ktorych stare forum nie posiadalo.

ps.Misiek dobra robota. Smile
#16
Zeus 2000 ale masz fajny obrazek bedę na Ciebie wołał Rezus
pozdr.
#17
Dzięki Pionaj dzięki lecz to zdjęcie nie jest już aktualne robiłem je przed wakacjami a od tamtej pory troszeczkę się zmieniłem. Wink
#18
Niech zgadnę, wyrosła Ci jeszcze jedna ręka i zostawiasz teraz więcej śluzu? Tongue
#19
Musze cie rozczarowac Macio po prostu zmienilem uczesanie jestem teraz bardziej maczo. Wink
#20
Pomysl wprowadzenia jakichkolwiek dzialow jest troche na minus w stosunku do starego forum. (moim zdaniem oczywiscie)
Niby ma wprowadzic jakis lad i porzadek ale z drugiej strony szybkie przejrzenie nowych postow robi sie uciazliwe. A w miare jak bedzie przybywac dzialow, ludzi i postow moze stac sie zupelnie nieefektywne i czasochlonne.
Kijem rzeki nie zawroce ale moze daloby sie ograniczyc liczbe dzialow ? :-))

A tak poza tym nowe forum chodzi super i nic sie wiecej nie czepiam.
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 72
  • Dalej 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku Spartan 6 353 02.01.2024 16:31
Ostatni post: Melinda
  Wesołych Świąt i Szczęśliwego nowego Roku 2021 Spartan 1 205 27.12.2020 09:43
Ostatni post: Tekken
  Życzenia na Święta i Szczęśliwego Nowego Roku 2020 Spartan 2 347 25.12.2019 13:36
Ostatni post: Tekken
  Sugestie do regulaminu Krizz 9 901 29.01.2008 22:31
Ostatni post: sztosz
  syf w komputerze i nowy temat na forum einstein-malysz 7 656 25.04.2005 15:21
Ostatni post: cleric_of_lolth
  Problemy uwagi i sugestie na temat forum na phpbb - rok 2004 konrad 349 7,101 27.12.2004 09:01
Ostatni post: VOGEL
  Przed wysłaniem na forum popraw błędy - stary temat zawsze aktualny!!! szunaj 14 723 08.12.2004 11:56
Ostatni post: cleric_of_lolth

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości