Zdalne logowanie

Wszystkie problemy związane z siecią LAN oraz Internetem.

Zdalne logowanie

Postautor: AnnaM » 16 lut 2013, 21:07

Witam. Mam windows server 2008 skonfigurowanego AD. Ogólnie w domenie. Mam 3 użytkowników zwykłych i administratora. Problem w tym ze jak chcę się zdalnie logować jako zwykły użytkownik zdalnie na innym komputer w sieci to dostaję komunikat: "Lokalne zasady nie pozwalają na logowanie interakcyjne"Jako administrator bez problemu się loguję. Pogoglowałem trochę w sieci, i znalazłem rozwiązanie: http://social.technet.microsoft.com/For ... 5314d95475
Postąpiłem dokładnie według wskazówek , ale mam dalej ten sam komunikat przy próbie logowania zdalnego. Cholery mozna dostać z tym....Następny problem to ze jak mam użytkowników zwykłych to bez problemu mogę się logować ale nie ma uprawnien zeby zwykły użytkownik zamykał system. Wiec wszedłem w ustawienia lokalnych zasad na kontrolerze domeny i w ustawieniach "Shutdown the system" dodałem owych użytkowników. Pomimo tego dalej nie ma uprawnien dla zwykłych użytkowników zeby zamykali system.Sam już nie wiem co zle robie....

P.S Po restarcie kompa , zwykli użytkownicy mogą już bez problemu zamykać system. Został tylko problem z logowaniem zdalnym zwykłych użytkowników na kompy w sieci lokalnej....

AnnaM
Junior Member

Re: Zdalne logowanie

Postautor: maaurek » 17 lut 2013, 13:23

Bardzo dziwne u mnie nigdy taki problem nie wystąpił. Kierując się tą instrukcją problem powinien zniknąć. Może ktoś z uzytkowników jeszcze miał taki problem...

maaurek
Junior Member

Postautor: qca » 02 mar 2013, 1:37

Ja też mam podobny problem:( proszę o pomoc jezeli kto kolwiek wie coś na ten temat... będe bardzo wdzięczna

qca
Junior Member

Postautor: Fomen » 31 sie 2013, 12:39

Ja również mam taki problem. Również bardzo proszę o pomoc.

Awatar użytkownika
Fomen
Junior Member

Postautor: Gogol » 25 sie 2014, 15:01

Problem dalej aktualny. Dalej nikt, nic nie wie ? :(

Gogol
Junior Member

Wróć do Sieć i internet