Internet Radiowy, a WI-FI.

Wszystkie problemy związane z siecią LAN oraz Internetem.

Re: Internet Radiowy, a WI-FI.

Postautor: Nemens » 31 lip 2013, 7:15

Internet mobilny ma właśnie to do siebie, że zależy gdzie się znajdujemy, to sygnał będzie mocniejszy, albo słabszy. Dlatego warto przed zakupem sprawdzić zasięg takiego internetu w naszej miejscowości.

Nemens
Junior Member

Postautor: dzordz » 22 sie 2013, 12:27

Zależy ile osób jest podłączonych do tego radiowego u mnie sąsiad wyłącza podczas burzy!

dzordz
Junior Member

Postautor: Fudzi » 27 sie 2013, 18:06

Ogólnie moim zdaniem nie opłaca się radiowego internetu kupować. Najpewniej po kablu i transmisja nie zależy od pogody, zasiegu itp.

Awatar użytkownika
Fudzi
Junior Member

Postautor: Dekster » 31 sie 2013, 8:46

szunaj pisze:
Ola111 pisze:Internet radiowy to lipa.

:D
Ola delikatnie mówiąc mylisz się bardzo, polecam poczytać i uzupełnić wiedzę o czymś takim jak: mobilny Internet LTE
pozdrawiam

Uzupełnić wiedzę i nie oglądać reklam w TV ;) prędkość tego rodzaju sieci zależy od ilości BTS(stacji nadawczych) w okolicy. Każda stacja ma te swoje 100mb/s , ALE jest to dla wszystkich użytkowników stacji w danym momencie. I prędkość jako taka - zależy kto jak ją pojmuje , bo operatorzy podają przepustowość, a prędkość to szybkość przekazu danych . ~Internet to rura - operatorzy nie podają prędkości cieczy w rurze , tylko grubość rury. Ściąganie może być szybsze ale reakcja np podczas przeglądania stron może być kiepska. Narazie nie ma co się jarać LTE. ja k będzie dużo stacji bts i dostęp bez ograniczeń (nielimitowany transfer) to można się na niego pokusić. Jednak jakbym miał wybrać, to światłowód jest szybszy :D zresztą kabel też nie najgorszy ;) Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Dekster
Junior Member

Postautor: Poradiak » 11 gru 2013, 12:11

Posiadam internet radiowy i prędkość na ściąganie i pobieranie mam taką samą. Śmiga bardzo sprawnie. Poza tym dużo zależy ile osób korzysta z jednego punktu dostępu, bo wiadomo, że dana prędkość jest rozkładana na ilość osób no i wtedy właśnie zaczynają się problemy w postaci zamulania połączenia i powolnego ściągania. Zobacz darmowe programy do ściągania filmów i muzyki do pobrania.

Poradiak
Junior Member

Postautor: LauriEvil1311 » 14 gru 2013, 17:43

Ja kupując internet mobilny przeprowadziłem wcześniej testy jak sie w mojej miejscowości będzie sprawował.

LauriEvil1311
Junior Member

Postautor: Drako77 » 18 gru 2013, 13:19

Ja też nie kupiłbym kota w worku. Raz już się przejechałem więcej nie dam się nabić w butelkę.

Drako77
Junior Member

Postautor: Sura » 23 gru 2013, 20:01

Radiówkę brałbym w ostateczności. W przypadku jakiś problemów atmosferycznych potrafi przerwać, a grając, czy ucząc się online może to trochę krwi napsuć

Sura
Junior Member

Poprzednia

Wróć do Sieć i internet