Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Windows XP Poprawka KB888111 i dźwięk

#1
Witam!
Mam pewien problem z zainstalowaniem karty dźwiękowej w laptopie. NA różnych forach wyczytałem, że potrzebna jest do tego aktualizacja KB888111 (Element ukryty. Rejestracja zajmie tylko minutę!. Z tym, że nigdzie nie mogę jej znaleźć. Mógłby mi ktoś podesłać linka gdzie można ją ściągnąć lub ewentualnie podesłać na maila instalkę?? Byłbym bardzo wdzięczny.
#2
Element ukryty. Rejestracja zajmie tylko minutę!

Element ukryty. Rejestracja zajmie tylko minutę!

Element ukryty. Rejestracja zajmie tylko minutę!
#3
Wielkie dzięki!!!
#4
wyobrażacie sobie, że ten - składający się ledwo z 3 postów - temat , jest jednym z najważniejszych na naszym forum ...


kiedykolwiek nie wejdziecie na ten link Element ukryty. Rejestracja zajmie tylko minutę! ktoś tam praktycznie zawsze go przegląda Smile


Załączone pliki Obrazki
kb888111.png   
#5
Nic dziwnego. Wpisz w googlaczu: KB888111 a strona ta będzie na pierwszym miejscu.
#6
Jestem w posiadaniu notebooka ASUSA od 3/4 miesiecy dopiero co odebrałem go z naprawy lecz wrócił do mnie naprawiony ale bez wgranych sterowników do dźwiękówki i bez płyt z nimi maja wrucic za tydzien.
dzwoniłem do gościa z serwisu on powiedział żebym ściągnoł KB888111.
oki znajdując takiego ale na SP3 bądź4 A mnie potrzebny jest na Sp2.
a gdy nawet takiego mam podczas próby uruchomienia go wyskakuje od razu błąd- ?????????????Kb888111?????????
pomóżcie.i prosze o wyrozumiałość nie jestem w tych sprawach obcykany Confused
#7
Witam
Szukam i szukam rozwiązania, poza tym, że zastosowałem się do wszelkich instrukcji na różnych forach, dalej nie mam dźwięku, zainstalowany mam już nawet SP3, dalej nie kończy instalować sterowników do karty dźwiękowej.
Jest jakieś inne wyjście poza odsyłaniem sprzętu na gwarancji?
Robiłem już 2 formaty, od nowości wszystko działało bez zarzutu...
#8
spróbuj zainstalować łatkę KB835221
#9
Mam dokladnie ten sam problem z instalacja karty dzwiekowej, ale nie moge rowniez zainstalowac wspomnianej w temacie latki (zadnej z nich).

Otoz jakas sekunde, dwie po uruchomieniu instalatora, ten natychmiast sie zamyka. a ja przez to dostaje szalu.

czy ktos wie co robic?
#10
pantera napisał(a):Mam dokladnie ten sam problem z instalacja karty dzwiekowej, ale nie moge rowniez zainstalowac wspomnianej w temacie latki (zadnej z nich).

Otoz jakas sekunde, dwie po uruchomieniu instalatora, ten natychmiast sie zamyka. a ja przez to dostaje szalu.

czy ktos wie co robic?

System? karta? codec ? coś więcej?
#11
Witam mam problem posiadam Windows XP SP3

kartę dźwiękową X-fi extreme audio jednak mam problem z dodatkiem KB888111

nie wiem czemu jak daje prawym na mój komputer właściwości itp w urządzeniach mam ( Urządzenie audio Hd.... i znak zapytania ) Pytanie jest takie jak na SP3 moge ta latke zainstalowac prosze o pomoc Sad z gory bardzo dziekuje
#12
poprawka 888111 jest czescia SP3
Element ukryty. Rejestracja zajmie tylko minutę!
#13
Nie trzeba pobierać tej poprawki jeszcze raz. Zazwyczaj znajduje się ona w plikach instalacyjnych realteka. Jeśli instalują się sterowniki i w menadżerze jest niby wszystko ok a dźwięku nie mato należy
1. odinstalować KB i stery od realteka
2. zresetować kompa
3. zainstalować stery od realteka
4. podczas instalacji gdy wyskoczy kreator dodawania sprzętu zaznaczyć "nie"i kliknąć "dalej"
5. Czekaj aż zainstaluje się wszystko i setup zapyta o reset kompa.
6. Zresetować

WAŻNE!!!! pod żadnym pozorem nie wyszukiwać sterowników przez kreatora i nie pozwolić mu na ich instalację. Wystarczy zrobić tak jak napisałem i działa.
#14
@UP

Ziomek dzięki wielkie za to. Ten sposób naprawdę DZIAŁA NA 100%. W serwisie powiedzieli mi że za naprawę minimum 200zł. To mi oczy wylazły.

Jeszcze raz dzięki. REPUT!
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Windows XP Po instalacji Linuxa dźwięk w XP padł Rozwiązanie: ściszony dźwięk brak ikony w trayu minimal2 6 1,141 03.09.2018 13:48
Ostatni post: Spartan
  Windows XP Opóźniony dzwięk w systemie dźwięk zacina się i dopiero potem wydaje dźwięk Pabloos 0 191 16.10.2002 02:18
Ostatni post: Pabloos

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości